Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig szokták...

Mennyi idős korig szokták popóban mérni a lázat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 03:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes felfogás h 1,5-2 évig használsz egy babakocsit. Az legyen a legdrágább (nyilván mert sokan látják)

De egy lázmérőért nem adsz 7-10ezret, amit 5-6-10évig is tud használni akár az egész család 🤔

2020. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%

Mi is akciósan vettünk infrás fül-homlok lázmérőt és már mindenki azt használja a családba :-D

Amúgy nagyon hihető hogy a "legdrágább" babakocsit, autósülést megvetted de 5 ezer ft-on spórolsz. Na persze....


Amúgy én sose mértem fenékbe lázat. Miután megszültem,elmentünk és vettünk egy infrás készüléket.

2020. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mértem egyiknek sem így. A nagyobbat simán az ölembe vettem már fél évesen is, aztán vagy szoptattam vagy később mesét nézhetett arra az öt percre, amíg átöleltem, hogy ne csússzon ki a hónalja alól. A kicsinél már vettem fülhőmérőt, mindig teljesen pontos (párszor magamon ellenőriztem a higanyossal), 6 éve használjuk, mi felnőttek is, de csak pont idén kellett bele 350 forintért először elemet cserélni :) Babáknál nagyon praktikus, mert fel se kell kelteni ahhoz, hogy megmérd a lázát és csak 2 másodperc az eredmény.

Úgyhogy túl lehet élni enélkül is a babakort ilyen kényelmetlen, és egyáltalán nem kötelező események nélkül is. :)

2020. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

De ezen miert kell veszekedni? Mindenki csinalja ugy ahogyan jónak látja!

Én kenytelen vagyok a fenekeben mérni 15 hónapos mert keptelenseg a honaljaban 5 mpnel tovabb bent tartani. Mi vettunk homlokhomerot 10 ezerert 39 fokos láznal 36okat jelez. Vettunk egy masikat is ami elvileg 10mp alatt kesz az se er szart se. Nekem nem volt ezekkkel szerencsem feladtam többet nem költök rá. A gyogyszeresz is a klasszikusat ajanlotta mert a többi szerinte is pontatlan.

2020. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!