Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elveiteket adtátok fel...

Milyen elveiteket adtátok fel a gyerek születése után?

Figyelt kérdés
Én például nagyon cumi ellenes voltam, de aztán be kellett lássam, hogy azért hasznos is tud lenni...
2020. febr. 5. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Sose fogok kiabálni és soha nem leszek türelmetlen
2020. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szint úgy mint elso, meg az hogy nem fog meset nezni 2 eves kor elott :D meg azt hogy nem fogok a jelenletebe telefonozni.
2020. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt a telefonozást én is rendszeresen megfogadom, aztán persze sosem tudom magam ahhoz tartani...
2020. febr. 5. 15:52
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Mindig tisztaság és rend lesz a lakásban. Két gyerkőc mellett rá kellett jöjjek, egy darabig kitárt a rend és tisztaság, de nem sokáig:)
2020. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem alszunk együtt, rendszert vezetek be és pontos napirend lesz. Előbbit a lányom vétózta meg azzal, hogy kb nem aludtam, ha külön akartam altatni, mert 10 percenként felebredt a kiságyban heteken át, aztán feladtam. A pontos napirendről meg kiderült, hogy én nem bírom az ilyen szintű szabályozottságot, iszonyúan frusztrált, hogy mindig ugyanakkor, ugyanazt kell csinálni, időt figyelni stb, úgyhogy elengedtem.

Ja, és addig szoptatok, amíg "muszáj", max 6 hónapig. Hát, a lányommal ez 2 év lett, a fiam 1 éves és iszsz, tökre hosszan szoptatás párti lettem.

2020. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

1.

Nem alszik velünk sosem


2

Nem telefonozok előtte


3.

Mindig türelmes leszek


4.

Biztos van és lesz még, most 3 legfontosabb jutott az eszembe


Azt szoktam mondani, hogy gyerekvállalás előtt elvekkel tele van a padlás

2020. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Saját szobájában fog aludni- a hálónkban van az Ő ágya még 1,5 évesen is.


Nem fog közöttünk aludni- saját ágyában alszik el, de minden éjjel át kell tennünk közénk.

2020. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem kap cumit.(kellett,mert nem volt hajlandó szopizni)

2. Szoptatni fogom (már a kórházban sem lehetett mellre tenni,mert ordított,azt mondták, hogy ritka az ilyen gyerek, így hát fejtem amíg csak tudtam)

3. Nem alszik velünk (kb. 4 hónapig velünk aludt)

4. Nem fogom mindenért felkapkodni(annyira sajnáltam,amikor sírt így mindig felvettem és megszeretgettem)

5. Nem fogom a Tv-t engedni.

2020. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
“Az én gyerekem nem fog idétlen meséket nézni, mint a Bogyó és Babóca, Jégvarázs meg társai” Ja, szerintetek kinek a gyereke lesz Elsa a farsangon? 😂😂
2020. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
9es:D ez jo volt
2020. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!