Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyerek születése után...

Második gyerek születése után mennyit és hogyan tudtatok foglalkozni az elsővel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egyelőre minden időmet lefoglalja a kicsi és ez a nagy fiammal való kapcsolatom róvására megy.
2020. jan. 23. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az sem mindegy mekkora a nagyobbik..
2020. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 éves a nagy, délután 4-ig oviban van
2020. jan. 23. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az enyémek között 3 év van.(lanyok) ovi után sokat beszélgettünk, ölelgettem. szeretett segíteni a baba körül. Nálunk nem volt ebből akkora probléma.
2020. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk se volt gond, 3,5 év a különbség. Próbáltuk úgy csinalni, hogy mikor apa hazajott atvette a kicsit, és a naggyal voltam csak, aztán ha szoptattam, cseréltünk. Meg az jött még be, hogy a kicsit úgy szoktattuk, hogy sokkal előbb aludjon este, mint a nagy (8 körül már majdnem mindig alszik, van, hogy korábban), így neki még van 1-2 órája egyedül velünk.
2020. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokkal kisebb a nagy, 14 hónapos volt, mikor jött a pici. Mi tök jól elvoltunk, segített pelust hozni, szopi közben énekeltem vagy mesét olvastam neki, aztán nagyon hamar összenőttek.
2020. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!