Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák tapasztalataira...

Anyukák tapasztalataira lennék kiváncsi, hogy mi a tapasztalatuk a pár hetes csecsemők elkényeztetéséről, egyáltalán el lehet-e kényeztetni őket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 09:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem pár hónapig , 2-3 , volt hogy csak a kezemben aludt....ha elaludt, én is ledőltem ,a kezem meg szétzsibbadt. közben nem tudtam semmit csinlni. de utána elmúlt. nálatok is megoldódik majd, meglátod. nem lehet elkényeztetni, hidd el. most arra van szüksége, hogy minél szorosabb testkontaktusban legyen veled, még csak pár hete bújt ki.
2010. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy mindenkinek más a véleménye, de pl az én unokaöcsém 15 éves létére még minidg néha oda fekszik a szülei közé, mert kicsi korában állandóan ott volt, holott már ennyi idősen pont hogy máson kellene, hogy járjon az esze. Nem feltétlenül kell már sexelnie.

Kedves kérdező: egyet értek veled, én sem akarom túlzásba vinni, hogy állandóan a kezemben legyen a kicsim, és én pl azt szoktam csinálni napközben, hogy leteszem a nagy ágyra mellé fekszek, simogatom és beszélek hozzá, és ő szépen megnyugszik elalszik és én pedig utána tudom csinálni a dolgom. Sok sikert neked is és csak ügyesen ahogy neked és a babádnak jó! :)

2010. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem napközben a babakocsiban alszik,meg cicizés közben ha elalszik a nagy ágyon,ott hagyom,este is cicin alszik el,aztán átrakom az ágyába...nálunk ez vált be...magától is elalszik,csak akkor sír vagy negyed óráig,így a számára "könnyebb "utat választottam,de mivel pici garzonban lakunk,nem okoz gondot az "átpakolás",és az ágyában alszik reggelig,úgyhogy nekünk ez jó így.....:)
2010. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó vagyok,szerintem is el lehet kényeztetni őket,az enyém utál is 10 percnél tovább ölben lenni,eljátszik az ágyon fekve,vagy szeret a hordozóban üldögélni....nem szoktattam fel,mert gerincsérves vagyok,nem is bírnék vele órákig sétálgatni vele és rázni a seggét,a tíz perc büfiztetéstől is leszakad a derekam..:(
2010. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%

mért nem lehet egyszerűen azt megérteni, hogy nem minden baba igényli, de valamelyik igen? nem lehet őket egyformán kezelni.

ahol meg a 15 éves befekszik a szülei közé ,az biztos nem azért van, mert az elején velük aludt. ott más gond van.

az én ismerőseim közt nagyon sok van,a ki az elején magával altatta a gyereket, de 2-3 éves kor körül kivétel nélkül mind leszokott róla. mert ebben a korban megérett rá mindegyik. ha persze a szülő nem veszi a fáradságot, hogy ekkor kiszoktassa, akkor még 7 évesen is vele fog aludni. de egy normális fejlődésű kisgyereket simán át lehet rakni külön ágyba. a tapasztalat ezt mnutatja.

megjegyzem, én i s együtt aludtam a kicsimmel 16 hónapos koárig, mert nagyon sokat kelt. aztán amikor ez megszűnt, akkor külön ágy, és punktum, azóta külön alszik. fel sem tűnik neki tkp, mert éjjel nem ébred már. este amíg elalszik, ott vagyok mellette továbbra is.

20 hónapos.

2010. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

16:30-as: én is pont így vagyok a kisfiammal, ő se tud 10-15 percnél tovább elleni a kezemben, jobban szeret az ágy közepén nézelődni, nevetgélni.

A 15 éves meg valószínűleg fél vmitől, de akkor is rászokott arra, h a szülei közé megy. És ez gond!

2010. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!