Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam rég átaluss...

15 hónapos kisfiam rég átalussza az éjszakát, de reggel 5 körül ébred. Többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval 5 körül elkezd 5 percenként sírni. _Szinte lehetetlen megnyugtatni, elaltatni. Csak az működik, ha hagyom sírni. Sajnos ha mellette vagyok, nem jobb a helyzet. Még nem aludta ki magát olyankor, és mikor végre visszafekszik, kb 7-8-ig alszik.

De ez a sokszor fél óráig tartó huzavona teljesen felébreszt és nem tudok elaludni utána.

Van ötletetek, mit tegyek??


2011. febr. 19. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha átalussza az éjszakát én örülnék a helyedbe:)Kelj fel,tedd a dolgodat,és délután feküdj le vele!Ha egy szobába vagytok vele,lehet h ti zavarjátok,ahogy éjjeél mocorogtok,esetleg horkoltok!Én is ezt lefekszek vel,csak az én fiam(aki 13hós)éjjel jobbik esetbe 2szer eszik(rosszabbik,h 3 óránként) és reggel max 6ig alszik!Mi ilyen babát kaptunk!:)Kitartás!
2011. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vok!Próbáld meg,h délután nem hagyod 2 óránál többet aludni!Mi is kipróbáltuk,és egy huzamba aludtunk hajnali 4ig....nekem ez nagy felüdülés volt:)
2011. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltál már enni adni neki ilyenkor, lehet megéhezik.
2011. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!