Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 5és fél hós,2hós kora...

Babám 5és fél hós,2hós kora óta átalussza az éjszakát este 8-reggel 5ig?

Figyelt kérdés
pár hete azonban felébred éjszaka éjfél és 3óra között,van mikor teázik,van mikor cumi kell,de például tegnap csak nem akart aludni,forgolódott,állt volna négykézláb,stb.nem sírt csak mikor felhergelte magát,enni már nem ké ilyenkor,aztán kb 1másfél óra múlva elaszik,és reggel 6körül kel,de most miért kel ha eddig aludt?
2010. dec. 30. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet beindult a fogzas,vagy fejlodesi ugras,valoszinu egy darabig megvaltozik az ejszakatok,de amugy irigy vagyok,szerencsesek vagytok.
2010. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért vagyunk szerencsések?
2010. dec. 30. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért mert sok baba egy éjszakát sem alszik át, mi 4 hósak múltunk, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor aludt este 8-tól reggel 5-ig. :-) És még így is szerencsésnek tartom magunkat, mert az éjszakai evés(ek) után szépen visszaalszik, meg egyébként is egy tünemény kislány. :-))


Jó babázást!

2010. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű h tényleg a foga jön,mi babánk is akkor felébredt pár percre éjjel,1-2x!Ő is átaludta az éjszakát 2 hós kora óta,így mi is szerencsések voltunk:)De nekünk csak 9 hósan jött az első 2 fogacska!Úgy hogy kitartás,vissza áll majd minden a szokásos ritmusba:)
2010. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi az offért!Tényleg nagyon szerncsések vagytok!6 hónapos a lányom és még soha egyetlen éjszakát nem aludt át!Minimum 2x kel!De inkább 4x!:(
2010. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

!Igen, örülj ennek is! Hogy miért kel fel megint, azt nem tudom neked megmondani, de szerintem ne is agyalj rajta, csak próbáld segíteni, hogy minél "zökkenőmentes" legyen az éjszakátok. Lesz ez még így sem! :o) Na jó. Csak azért írom, mert nálunk is ez volt, van és lesz is. A fiam 2 hónapos korától átalussza az éjszakát, én ezt mondom. De persze mindig vannak ilyen időszakok, mint most nálatok. 5 hónaposon kívül volt, még 8 hónapos korában 3 hét, aztán megint mint a kisangyal végig aludta a 9-8-at, aztán áttért a hajnalban kelésre, reggel 6-kor, aztán most megint az az időszak van, hogy felébred éjjel 2-3-szor, majd visszaalszik.

Én is mindig kerestem az okát, a fogára fogtam, mint minden annyi mást, de lássuk be: sosem fogjuk megtudni, hogy valóban miért csinálják ezt a babák. Most 13 hónapos a fiam, és a pár hónappal fiatalabb ismerős gyerkőcök is ugyanezt csinálják, mint akkor ő.... Erre is azt szoktam mondani, hogy minden baba más, de valahol mégis egyformák....

2010. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!