Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok Teszveszről, Vaterár...

Szoktatok Teszveszről, Vateráról popsitörlőt rendelni? Szerintetek megéri postaköltséggel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 21:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
pl. 220 ft-os.
2010. júl. 23. 21:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem éri meg, meg többnyire ajánlva küldik és annyiért már kapsz dm-es popsitörlőt is, ami szerintem már elég jó minőségű
2010. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Múltkor az pl az Auchanban volt J&J 6 csomag 1800 forintért

De szoktam venni DM-ben, Neorganormonos-at patikában akciósan...

2010. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Nehezedre esik elmenni a boltba venni?Az én kislányomnak nem is lehet váltani a törlőkendővel,meg a pelenkával sem,mert nagyon érzékeny a bőre,talán ezen nem kéne spórolni,ki tudja ki miért árulja,utánna meg viheted az orvoshoz!Ha neked megéri hát rajta!!
2010. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát relatív. Megnéztem most, hogy milyet adnak 220ft-ért, és én személy szerint nem vennék ilyen noname törlőt. Mert ha a pamperst, vagy a huggiest adnák 220ft-ért, akkor egyértelműen rendelnék. De ilyet nem.
2010. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Miért kell egyből támadni?Azt sem tudod miről van szó!A véleményemet sem tudod a témáról.

Arra számítottam,amit írtatok,én sem vagyok hülye,csak szerettem volna ha megerősítetek benne,miután az egyik eladótól kaptam egy pikírt hangú üzenetet azt követően,hogy megköszöntem szolgáltatásait,és közöltem vele,hogy ez nem valami nagy üzlet,mármint az én számomra.

2010. júl. 23. 22:09
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

22:06-os vagyok


Elolvastam a "beszélgetésed" az eladóval...hát szo-szo, jól megmagyarázta neked, "mi a szitu", de igazad van, hogy a vidékieket is be kéne vonni, meg engedhetne a pkből. Elég bunkó eladó :s

2010. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem értem,miért rágott be az illető ilyen nagyon,mikor én udvarias hangnemben megköszöntem a felvilágosítást,elfogadtam,nem kötözködtem,hogy de mégis..egyszerűen közöltem a tényeket hogy ez így már nem üzlet.Aztán már persze én is felhúztam magam,mikor jön olyan idiótaságokkal,hogy villamosra szállni egy popsitörlő miatt,meg hogy mennyire megérné nála megvenni még postaköltséggel is stb.Minden utcasarkon kapni 300 ft-ért törlőt,ezért nem érdemes vacakolni..
2010. júl. 23. 23:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt bunkó az eladó, nem tudom, hogy tudtátok beleolvasni. Az viszont látszik, hogy te felhúztad magad, pláne az utolsó hozzászólásod butaság, mert te tegezted le az első mondatoddal, de mindegy.:S Ráadásul ő is vidéken van, pff. Szerintem legközelebb gondold át 2x is, hogy írsz-e az aukciós oldalra, utána meg ide, mert ha ennyire elvisznek az érzelmeid, nem jössz ki belőle jól.
2010. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én most nem védeni akarom a kérdezőt, de egyáltalán nem tegezte le, olvasd el pontosabban. "Postaköltséget semmilyen darabszámnál nem ENGED EL?"

De egyébként tényleg felhúztad magad kicsit. :)

2010. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!