Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok Teszveszről, Vaterár...

Szoktatok Teszveszről, Vateráról popsitörlőt rendelni? Szerintetek megéri postaköltséggel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 21:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jóhogy felhúztam magam..mert ostobaságokat írt az eladó,és ezen ki tudok akadni.A második odaszólást már tudom h nem kellett volna,ennyi igaz,de neki meg nem kellett volna írnia,és egy vacak popsitörlőből ügyet csinálni!Különben meg intelligencia kérdése,ha nekem magázódó hangnemben írnak az aukciós oldalakon,én úgy is írok vissza,még személyesen is rákérdezek h tegeződhetünk -e.
2010. júl. 24. 10:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Igaz, jogos a pont. Viszont nem tudom milyen intelligenciáról beszél a kedves kérdező, ugyanis mindenhol vannak íratlan szabályok, ahogy itt, ugyanúgy az aukciós oldalakon is tegeződnek az emberek, nem értem ezzel mi a gond. Szőrszálhasogatás. Vagy itt is minden kérdéshez odaírja majd valaki, hogy "Ja,és nem emlékszek rá hogy megittuk volna a pertut.. "? Csak kérdem.:)

Én az ilyen paprikás hangulatot a hormonoknak és a fáradtságnak tudom be, továbbra sem értem a támadó hangnemet az eladóval szemben, ezt nem tudod megmagyarázni kedves kérdező. Kicsit visszább kéne venni, mert valljuk be, ezen a popsitörlős bulin nem az eladó témázik, hanem te.:)

2010. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az aukciós oldalakon nemhiába van előre megírott megszólítás: "Tisztelt ...!" Ez nem éppen kapásból tegeződésre biztat.Ha én eladok,és írnak nekem,nagyon sokan magázódva írnak.Ennek megfelelően én is magázódva írok vissza.Ez az életben is így működik.A chat,a fórum,a gyakorikérdések egy dolog,a Vatera a Tesz -vesz megint más,az üzlet,ez csevegés.Egyébként az egész valóban szőrszálhasogatás,mivel nem is igazán ez bosszantott fel,de az igazamhoz ragaszkodok!

Kedves utolsó válaszadó,ha elolvasnád rendesen az egész párbeszédet,meglátnád hogy ki csinált valójában ügyet az egészből.Én rég elfelejtettem volna az egészet,ha az eladó nem ír harmadjára.

Elképesztő ,hogy mennyi felületes,rosszindulatú,hazug,sumák, oktalan és aljas ember van,és legfőképpen az internetes társadalomban nyilvánul ez meg.Kissé be is sokalltam,ettől az oldaltól is,meg az aukciósaktól is.

Lelépek,és inkább a családommal leszek.

2010. júl. 24. 20:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnos úgy veszem észre, egyetlen egy dologban értünk egyet és az az utolsó mondatod. Valóban az a legjobb dolog, amit az ember tehet.:)
2010. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!