Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfigyeltétek, hogy az...

Megfigyeltétek, hogy az emberek szeretik kommentálni, hogy szerintük miért sír egy baba?

Figyelt kérdés
Még csak három hónapos, de már most mindenki jobban tudja, miért sír. Szegény miért ne sírhatna néha, ha elfáradt? Rögtön jönnek a megjegyzések, hogy biztos éhes, biztosan fáj a hasa. Mit gondolnak nem etetem meg ha éhes? A hasfájás meg nála nem gyakori és nem így néz ki. Általában ilyenkor egyszerűen unja, hogy mindenki vele foglakozik és azt szeretném ha békén hagynánk kicsit. Nem értem miért nem kérdezik meg, hogy miért sír szerintem, miért közlik, hogy éltessen meg, vagy fáj a hasa.
2020. febr. 21. 13:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ki tudnak ezzel készíteni. A csúcs az volt mikor egy mamika benyúlt a babakocsiba és elkezdte levenni a sapkáját, hogy biztos az zavarja. Hát nem voltam túl finom és nőies.

Én amúgy ha kérdezik miért sír, azt szoktam mondani, kérdezzék meg tőle.

2020. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan ilyenkor tétlenek, mondani akarnak vmit, mivel nem tudnak segíteni.
2020. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el kérdező, a miért sír a gyerek kérdés sokkal idegesítőbb ennél. Én rendszerint 2 másodperccel azután kaptam meg, hogy rázendített a gyerek, gőzöm se volt, épp mi baja van, de álltak és várták a választ. Ilyenkor kitaláltam az első indokot, ami eszembejutott, aztán gondolkodtam a tényleges problémán magamban. Ez közel két éven keresztül annyira idegesítő volt, hogy a végére mindig azon paráztam, nehogy társaságban akadjon ki a lányom.
2020. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jót derültem. Ugyan ez van nálunk is. Amint elkezd sírni a gyerek anyósomék rögtön rákezdenek, hogy “jaj poci gondok vannak”, holott sose volt hasfájós.
2020. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyik válaszoló írta, hogy azért sír, mert gyerek. És tényleg. Én is utálom, hogy állandóan felnőtt fejjel érthető magyarázata kell annak lennie, hogy kicsit "panaszkodik" egy baba. Mintha a felnőttek sosem panaszkodnának..szerintem joga van időnként sírni, akkor is ha nem éhes és nem fáj semmije. Tényleg elég frusztráló, hogy magyarázkodni kell(ene) emiatt. Amit még utálok, hogy megmondom hagyják kicsit magában nézelődni, mert telítődött valószínűleg és akkor is jönnek a hülye csörgőkkel,meg sunyiban a hátam mögött bohóckodnak a gyereknek. és ilyenkor egy baba egy két pillanatra lehet, hogy abbahagyja a sírást, de ettől még irritálja a dolog és tényleg nyugira vágyik néha
2020. febr. 21. 21:55
 16/16 anonim ***** válasza:

Sir a gyerek: ooo hát nem adnak neked enni?? (es en érzem nagam szarul, hogy a viharba ne adnék mar neki enni, de negyed órája evett....)


A miért sír kérdésre én simán mondom h nem tudom... (ha épp tényleg nem tudom)

2020. febr. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!