Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel minden zajra...

Miért ébred fel minden zajra még mindig?

Figyelt kérdés
10hónapos babámat mindig is nehéz volt elaltatni és keveset is aludt,éjjel is nappal is.Minden kis zajra megébred.Babakocsiba is,ha sétálunk szinte minden körülöttünk levő zajtól felriad.Nem alszik elég mélyen vajon?
2020. febr. 23. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen. Majd megoldódik, nem azért mert nem fog később ébredni, de egy nagyobb gyerek már megfordul és alszik tovább ha álmos. Az én fiam is ilyen, nagyon bírtam az okoskodókat akik szerint az én hibám mert csendben altatom. Hát nem, pont azért kezdtünk egy idő után figyelni hogy csend legyen, mert egyszerűen minden neszre felébredt. Amikor meg ébren volt, rengeteget sírt. Ő ilyen baba volt.
2020. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. A fiam mellett sem lehet “hangoskodni”. Felébred és ha ő nem alussza ki magát akkor lesz nemulass. Hiába vmit tőlem is kellett örökölnie.

Mi is kaptuk a megjegyzéseket, hogy nem kéne a csendhez szoktatni, meg mi rontottuk el. Hát gondoltam kövezzetek meg ha jól esik, de én akkor sem állok neki porszívózni, meg hangoskodni mikor a férjem alszik, se fordítva, akkor miért pont a gyerekkel kezdeném el. A tv-n altatás meg külön csoda számomra.

Ettől függetlenül mosógép, szárító simán mehet míg alszik. Mosogatni nem tudok, a csörgést nem bírja. 2,5 éves már, kicsit aggaszt, hogy a hamarosan érkező tesó majd hogyan lesz hatással az alvására, de hiszem, hogy idővel összehangolódnak majd.

2020. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mosógép,szárítógép,mosogatógép nálunk se gond,ha megy.Tévét nem is nézünk 9hónapja,szóval lehetetlen,hogy úgy aludjon,hogy be van kapcsolva.Sőt,sötétet is kell csinálni az alvásához.Remélem jobb alvó lesz lassan már.Keveset is nappal is.
2020. febr. 23. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez még sokat alakulhat, fog is! :)

Addig kitartás

2020. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk idegrendszeri eretlenseg jele volt, a tsmt tirnagyakorlatok szuperek.
2020. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!