Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a babám nappal...

Normális hogy a babám nappal semmit sem laszik?

Figyelt kérdés
Reggel 6tól este 10ig fent van és szó szerint mondom még 5 percet sem alszik.Csak nézelődik és sokat sir. 2,5 oránként eszik, 2 honapos.
2008. nov. 20. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
az én babaám sem sokat alszik, de azért nem mondhatom, hoyg semmit. ki szoktad vinni a friss levegőre? elvileg ott rögtön elalszanak.
2008. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,napi 1 órát.Akkor le is hunnya a szemét,de amint megállnuk fent is van. És ha hozom be őt akkor is fent van. Nemtudom miért ilyen.Sokan irják hogy a babájuk evés után alszik,de ő simán fent van 2 etetés között
2008. nov. 20. 21:07
 3/11 yuda ***** válasza:

előfordult már ilyen-ha nagyon aggódsz,azért fordulj gyermekorvoshoz-de valszeg megnyugtat ő is,ha egyébként rendben van a baba.-a sírásnak persze mindig oka van,de nem kell egyből rosszra gondolnod-remélhetően átmeneti állapot...pl.pocakfájás,kisebb emésztési gond..büfiztetési buborék megszorul..stb-sok ártalmatlan,magától is megszűnik...


feltételezem első gyermek . :)

később rutinod lesz!

2008. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Kellene neki aludni pedig.Azért sír sokat mert fáradt valószinű.Én megtanítottam aludni.Amikr beraktam akiságyba evés után anagyon sírt,de kivettem megynyugtattam visszatettem,ez így ment vot amikor 15x.De a következő alvásnál már csak 2x vettem ki.és el is aludt szinte egyből.Most 7 hónapos,regge visszalaszik 9-11 ig aztán 13-15 ig meg 18-19 ig.És teljesen nyugodt baba.3 hónapig csináltam azt mint Te mire rájöttem erre.Remélem segítettem.
2008. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem aludt semmit, max 1X fél órát, de ő nem sírt.

Ha sír, annak oka van, ezt meg kellene találni.

De ha amúgy szépen fejlődik, gyarapszik, akkor nagy gond ne lehet.

2008. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ajánlom a suttogó könyvet, nálunk nagyon bejött, mindenképpen kellene aludni, még nagyon pici
2008. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja valamit probalj meg csinalni mert ez nem jo egy ilyen kicsi idos babanal hogy egesznap nem alszik! elvileg ha nem is mar minden etetes utan de egy nap legalabb 4-5 szor aludnia kellene meg ennyi idosen! beszeljh egy gyerekorvossal miert van ez?
2008. nov. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolso valasz iro vagyok: allitolag a melyen nyugodt alvasnal fejlodnek normalisan!
2008. nov. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én kisfiam dettó u.a evés után ordít hiába van büfi stb.Van úgy hogy egy nap 4-5 óránál többet nem alszik. Az orvos beutalt hasi uh-ra de az neg.lett az anyatejről levettem ídőlegesen mert az görcsöket okozott neki.Most tápot kap ,de abból meg annyit eszik amennyit adok.Ha beeszik ordít.Az orvos azt mondta csináljak vele v.mit hogy ne sirjon mert köldöksérve lett a sok sírástól.(A székletét most vizsg.)Szóval nálam sem v.mi fényes a helyzet!A baba 6 hetes.Gondolhatjátok találjam ki mennyi kaja elég neki!Totál ki vagyunk már a férjemmel.

2008. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Val.színűleg ők a tipikus nyűgös csecsemők, a szakirodalom szerint. Állítólag majd kinövik, legalábbis nagyon remélem. Az én 1 hós kisfiam is dettó ilyen, csak ő reggel 10-től éjfélig "nyomja". Csak akkor nem sír, ha az ölemben van egy bizonyos pozitúrában és a cumit benntartom a szájában. Ilyenkor érzem, hogy ellazul a kis teste. Egyébként tiszta görcs az egész gyerek, ezért kb. egész nap ebben a poziban ücsörgök vele, épp most is, és ilyenkor sem alszik igazán, csak félig nyitott szemmel "relaxál". Amint leteszem az ágyába, jön a sírás. Egyébként még az ölemben is sír. Még a babakocsis levegőztetés jó szokott lenni, de ilyen szörnyű időben nem lehet kivinni. Ráadásul nagyon aggódok a gerince és a fejlődése miatt is, de lövésem sincs, hogy altassam el. A sír-megnyugtatom-leteszem módszer egyelőre nem válik be, mert a két etetés közötti időt simán végigjátszuk, utána minden kezdődik előlről. Én már komolyan azon gondolkodom, hogy vmilyen babanyugtatót iratok fel az orvossal.
2008. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!