Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van rajtam kivul olyan anyuka,...

Van rajtam kivul olyan anyuka, aki meg nem csinalt programot vagy ment el valahova a baba nelkul?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alszent anya aki otthon gubbaszt a picivel, de valahogy eddig nem mentem sehova nelkule (7 honapos). Igeny szerint szoptatok (persze tejet fejni tudnek) es nem is tudnam kire hagyni a babocat.. Viszont rengeteg kozos programot csinalunk, setalunk nagyokat, vasarolunk, uszunk, baba-mama programon is resztvettunk. Csak ugye latok sok anyukat pl facen, hogy egyedul vasarolgatnak, baratnoznek stb... Ti hogy vagytok ezzel?

#Anyaido
2020. febr. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen en se mentem, mert gyűlöltem fejni. Max kiszaladtam a boltba 2 szoptatás között. Mikor már stabilan ki volt váltva 1 étkezés, akkor már belefért egy mozi is. :)
2020. febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem igényled akkor ne foglalkozz ilyenekkel. 22 évesen, gyerek nélkül kevesebbet járok el szórakozni mint a kisgyerekes ismerőseim. Nem vagyunk egyformák.
2020. febr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Az en babám ma egy hónapos. Már vigyázott ra anyukam is fel napot, mikor csecsemő elsősegély tanfolyamon voltunk, illetve mikor nalunk volt és leszaladtam a patikába (ez nem tudom, programnak minősül e, de nekem felért egy kirandulassal az egyhetes kórház után). Illetve a heten anyósom vigyázott rá amíg vásároltam. Aztan nála maradt, mikor hazaértem akkor is. Mondjuk a szomszédunk, szóval mondta majd hív ha kellek. Addig kitakaritottam. En megkattannék, ha sehova nem mehetnek nélküle. Nagyon szeretem, ne érts félre , de heti egyszer igenis szükségem van arra, hogy valamit gyerek nélkül csináljak.


De ha neked erre nincs igényed, az szerintem nem baj. Az a baj, ha valakinek lenne igénye menni de nem tud, mert nincs kire hagynia a gyereket. Az egyenes út a depresszióba.

2020. febr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Épp 7 hónapos volt mikor először napközben elmentem egyedül programozni. Legközelebb 11 hósan. Onnan volt több alkalom pár órára, mert suliba járok.

Férjemmel 2x voltunk az elmúlt 17 hónapban kettesben, egyszer a 10. Évfordulón egy egész napot a másik egy mozi. De ez már egy év után volt.

2020. febr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Szintén 22 évesen kevesebbet járok el mint mások. Egyszerűen nem hiányzik. Az már annál inkább hogy nyugodtan leüljek egyedül pisilni 🤣 Tehát az ilyen apró dolgok.
2020. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ember függő. A nővérem kb a gyereke 3 éves koráig nem ment egyedül sehova. Nem igényelte.

Én kb 6 hónapos kora óta hagyom 2 hetente pár órára a nagyiknál, hogy valamit el tudják nyugodtan intézni. Bank, bevásárlás, ruha, cipő vásárlás, barátnőzés. De ezek nap közbeni programok, estére mindig velem van és én altatom. Most 20 hónapos.

2020. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat de a boltba se toljatok el vagy viszitek setalni? Az is program. En harom hetes kora ota bevasarolok vele. Nem is ertem.
2020. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!