Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányat kortyol a babád egy...

Hányat kortyol a babád egy szoptatáskor vagy tápszerezéskor?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, főleg ha mérhető babamerleg vagy ugye a cumisüveg segítségével, hogy x korty az hány gramm vagy hany mili volt. Életkort is légyszi.
2020. márc. 4. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Anyatejes csoport. Ahol nők sebes mellbimbókról cserélnek fotókat, meg tippeket gyűjtenek, hogyan szoptassák tovább az ötéves gyerekület, ha már a második kistesót várják.


Hat számolgassanak.

2020. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, és azt el ne felejtsd, hogy utána jöhet a tandemszopi!!:DDDD
2020. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a tandemszopi?
2020. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Mikor egyszerre szoptatod a 3 évest, és a 3 hetest. Fergeteges lehet:D
2020. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Ohh ilyenről meg nem hallottam. Mármint olvastam már ezt a tandem szopi dolgot, de senkit sem ismerek, aki egy éven túl szoptatta volna meg a gyerekét.
2020. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Abban a csoportban nem ritka, hogy felháborodnak az anyukák, ha az óvónő megjegyzi, hogy abba kellene hagyni a szoptatást. Szóval ebben a kontextusban kell nézni, mennyire normális az, hogy ott volt is, aki válaszolt a kérdésre.
2020. márc. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
16, két gyereket nem tudtam összesen 1 évig szoptatni (és 3 év van köztük, úgyhogy tandemről még csak szó se lehetett), de ott vagyok abban a csoportban. Ennyit az előítéletekről... ;)
2020. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%
17: mint mondtam, sok ott a hülye. Azzal, hogy te egy évig szoptattál, hogy cáfoltad ezt az állítást?
2020. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szétoffoltátok.

Egyébként: a baba, tegyük fel, egyik alkalommal jóval kevesebbet eszik, míg egy korábbi alkalommal többet, de nincs otthon mérleg, vagy nem otthon vagytok. Nincsen bevonalkázva a gyerek hasa, így fogalmad sincs, hány mili volt, de nem is az érdekel, hanem hogy az előzőhöz képest mennyivel evett ARÁNYAIBAN kevesebbet. Miért ne lehetne a saját maga által belőtt kicsi adagokat, kortyokat egyszerűen megszámolni? Nekem volt olyan, hogy csökkent a tejem és gyanakodtam is erre, de így lett nyilvánvaló.

Egy barátnőm kérdezte, hogy át lehet-e nagyjából számolni ezt mértékegységre, ahogyan azt is meg lehet adni, hogy egy újszülött meg egy x hónapos gyomra megközelítőleg milyen mennyiséget tud befogadni...Miért ne lehetne? Mivel nem nagyon találtam ilyet, és inkább tapasztalatok érdekeltek, fel merészeltem tenni egy kérdést, uramatyám, egy kérdezős oldalon.

Köszi ismét annak az egyetlenegy anyukának, aki erre megpróbált válaszolni.

Amúgy az nem esik le, többiek, hogy ha egy kérdező nem kérdezhet, csak a nagyérdemű szerint is "jó" kérdést, akkor a válaszoló se írjon teljesen oda nem való, irreleváns hülyeséget? Kit érdekel a tandemszoptatás pl?

2020. márc. 6. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!