Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is szokott ugy érezni...

Más is szokott ugy érezni hogy inkább abortuszt kellett volna választania?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem ez miatt magam. De mikor ideges leszek a gyerek miatt mert egesznap alig alszik vagy sir, visit es folyton torodest igenyel arra nincs idom hogy megegyek valamit akkor elkap a sirogorcs es folyamatosan olyan gondolatok vesznek körül hogy eletem hibaja hogy szultem es hogy vege az eletemnek (20evesen szultem) tehat fiatal anya vagyok. Es ugyerzem ilyenkor hogy sokkal jobb lenne ha nemlenne gyerekem mert azt csinalhatnek amit akarok. Annyira nehez gyerekkel megoldani mindent. Nincs életem ugyerzem.. Ugy gondolom hogy 1 gyerekkel senkinek nemfogok kelleni. Nemtudom mit csinaljak. De mikor meg jo kedvem van vagy nemjon ram ez a par oras depresszio akkor ugy erzem o a mindenem nelkule nem tudnam elkepzelni az életem es o ad erot. Nem tudom hova tenni ezt a kettos erzelmet..
2020. márc. 4. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem mert egy stabil kapcsolatban tervezetten vállaltam és nagyon vártam őt. Nem állítom hogy nincsenek nehéz napok, de azt sose gondoltam, hogy bár ne lenne.
2020. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Idővel minden könnyebb lesz és újra lesz életed. Az első egy év kemény, aztán egyre önállóbb lesz és egyre több szeretetet ad.
2020. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Én akartam őket, soha nem gondoltam azt, hogy bárcsak inkább elvetettem volna őket. Sőt rettegtem, mikor a kicsivel vérezni kezdtem, mert annyira akartam őt, hogy elképzelni sem tudtam, hogy elvetéljek.
2020. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Hogy érted, hogy úgy érzed, gyerekkel nem kellesz majd senkinek? Nem a pároddal együtt vállaltátok a gyereket? 20 évesen a többségünk még nagyban bulizott, nem csodálom, hogy sóvárogsz a szabad élet után. Viszont inkább adj hálát azért, hogy egyáltalán lehet gyereked. Valakinek soha nem adatik meg, hogy éjjel felsírjon valaki a másik szobában.
2020. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem gondoltam ilyenre, mivel tervezet volt és vártuk mind a kettőt.

Viszont néha elképzelem, hogy visszamegyünk a gyerekek előtti időbe pár napra.

2020. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Soha! 7 évet küzdöttünk Érte. Még annak is tudok örülni, hogy itt van, és legalább hisztizik néha.
2020. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer sem jutott eszembe, még akkor sem, ha nagyon nehéz napom van. Tervezett baba volt, és kissé nehezen is jött össze. Ha egyedül neveled, elhiszem hogy nehéz. Ráadásul fiatal vagy, jó hogy más életre vágysz. De valóban az első év a legnehezebb, hidd el, nem lesz mindig ilyen, bármilyen hihetetlennek tűnik.
2020. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Girl89 ***** válasza:
72%
Nem! A legjobb dolog a világon. Nem bántás képpen de jobb lenne ha szakember segítségét kérnéd ilyen gondolatok mellett .
2020. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
20 évesen szültél, apja nincs, stabil kapcsolatos sose volt... igen, az lett volna a legokosabb, ha elveteted. A gyerek érdekében is amúgy. De mostmár ez van, ebbôl kell kihoznod a legjobbat.
2020. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Idősebb (40) fejjel átgondolva sokkal jobb, hogy korán lett gyereked, hiszen sokáig vele maradhatsz az életben, pár év múlva már önálló lesz, te pedig még mindig fiatal, még akár együtt is mehettek bulizni. Fordítva éled meg a felnőtt kort, mint manapság a karrierista emberek, de hidd el, később ez meghozza a gyümölcsét mindkettőtöknek.
2020. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!