Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sose fog mast enni csak tapszert?

Sose fog mast enni csak tapszert?

Figyelt kérdés

Kislanyom 11 honapos, tapszeres baba (sajnos nem volt tejem szinte egyaltalan :(((((( ) mar joideje probalkozom a hozzataplalassal de egyszeruen nem megy nem tudtam kivaltank meg egyetlen etkezst se :( ha eppen nagyon jo kedve van akkor valamennyit hajlando enni belole de mindig ki kell egeszitenem tapszerrel mert 100 mili a max amit megeszik purebol. Es utana meg ehes mert eszik ra 60-80 ml tapszert. Se gyumi, se tejtermek, se fogelek... nincs is kedvence igazabol. Darabosat elutasitja oklendezik tole.

El vagyok keseredve es nem tudom mit tegyek. Minden masban tokeletesen fejlodik.

Tudnatok valamk tippet adni?



2020. márc. 9. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Ha át akar szaladni az úton, azt is hagyod?
2020. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem ertem ez hogy jon ide
2020. márc. 9. 20:20
 13/22 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerüen vedd el a tápszert napközben,csak reggel és este.Lehet lesz néhány hisztisebb napotok de hidd el éhes lesz és ugy is neki áll enni.Ha meg nem akar hirtelen enni akkor ne lagyulj el és ne add oda neki mert ugy sosem tudtok át álni.A családban is volt hasonló,még 2 évesen is a fő tápláléka a tejital volt.
2020. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%
Egy èves korban ideàlisan 2/3-a a tàplàleknak anyatej/tapszer, 2 èves korban az ideàlis arany 1/3. Ez egyènileg valtozik, de nehogy màr a 11 honapos ne kaphasson tàpszert, mert a gyakorikèrdèsek nèpe szerint el kène tőle venni.
2020. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
De nehogy már egy majdnem óvodás gyerek étkezésének harmada tápszer legyen. Egyen rendes ételt.
2020. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Majdnem ovodas????😃😃😃 Meg bolcsis se🤣 azert ne tulozzunk mar...
2020. márc. 10. 04:56
 17/22 anonim ***** válasza:
A te ételedből sem kér? Olyat sem eszik, ami ő foghat meg? Sok baba utálja kanalasban a darabokat és meglepődve öklendezik tőle, de amit ő rak a szájába (pékáru, kölesgolyó szinte mindenkinél befutó, de megfogható párolt zöldség, mint répa, brokkoli, sajt, puha gyümölcs, pl. banán, sült alma), azt szépen elcsócsálja még fog nélkül is. Legyen érdekes, színes, pakolászható, amit elé teszel, mint a játékai, amiket szintén gondolom, megkóstol. Tuti idegbaj kész neked, de öltöztesd valami szkafanderbe és hagyd önállóan próbálkozni, hosszú távon megéri.
2020. márc. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor is probalhatom igy ha meg nem tud ulni?
2020. márc. 10. 07:31
 19/22 anonim ***** válasza:

Az etetőszék nem dönthető? Mert nálunk az van, így mikor még nem ült akkor krumplipürét, tökfőzeléket, spenótot ilyesmit tudtok együtt enni.

Bár nekem a 9 hós babám már áll, kicsit fura,hogy a majdhogy 1 éves gyerek nem ül. Engem inkább ez zavarna, mintsem hogy tápszeren él, de gondolom ki van vizsgálva és jártok kezelésre.

2020. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ja koraszulott 31.hetre jarunk neurologiai kontrollra rendszeresen meg tornara is es teljesen rendben van h meg nem ul :)
2020. márc. 10. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!