Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sose fog mast enni csak tapszert?

Sose fog mast enni csak tapszert?

Figyelt kérdés

Kislanyom 11 honapos, tapszeres baba (sajnos nem volt tejem szinte egyaltalan :(((((( ) mar joideje probalkozom a hozzataplalassal de egyszeruen nem megy nem tudtam kivaltank meg egyetlen etkezst se :( ha eppen nagyon jo kedve van akkor valamennyit hajlando enni belole de mindig ki kell egeszitenem tapszerrel mert 100 mili a max amit megeszik purebol. Es utana meg ehes mert eszik ra 60-80 ml tapszert. Se gyumi, se tejtermek, se fogelek... nincs is kedvence igazabol. Darabosat elutasitja oklendezik tole.

El vagyok keseredve es nem tudom mit tegyek. Minden masban tokeletesen fejlodik.

Tudnatok valamk tippet adni?



2020. márc. 9. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenkor már azt kéne ennie amit nektek.Nagyon hozzá azoktattad a tápszerhez...lehet későn kezdted a hozzá táplálást.
2020. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Tejpép és társai, ami majdnem tápszer?
2020. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Próbálkozz abbol adni, amit ti esztrk. Mind2 fiam tápszeres, de ilyenkor már azt ettek, amit mi, mert én eleve minimálisan fűszerezek.
2020. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Ne görcsölj rá! Hidd el nálunk ez okozta az áttörést. 5 hónapos kora óta próbálkoztunk, idegeskedtem h nincs kiváltva étkezés, jól csinálom e stb. 1 éves szülinapja előtt egyszer gelidegesedtem és kijelentettem h oké akkor tápszert fogsz enni életed végéig.. Basszus másnap semmi gond nem volt, direkt azt kérte amit mi ettünk tápszert már csak este evett. Nem hittem el...
2020. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá, kìnàld rendszeresen, előbb-utòbb el fogja fogadni. Meg kell vàrni, mìg kèsz rà.
2020. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is ez volt, bár az én lányom még csak 9 hónapos. Nekem evett, de mindig kevésnek ítélt meg.

Mikor rákérdeztem a védőnőnél nemes egyszerűséggel közölte, hogy akkor ne adjak neki tápszert csak reggel meg este. ( Mellesleg nálunk is az volt, hogy tulajdonképpen annyira szerette, hogy mindig kért)

Hát kipróbáltam és bevált. Azt eszi amit mi, mert ezeket az íztelen püréket sose fogadta el.

2020. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetek együtt, egy asztalnál, és hagyd, hogy a kezébe fogja a dolgokat, a kanalat is, meg adj neki darabosat is, amit elcsócsálhat.
2020. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Az én kislányom 12 hónapos,így voltunk mi is sokáig. Sőt, az ebéd után még mindig kell kis tápszer, de nem egyből utána. A darabos ételért nem rajong, még mindig jobban megeszi ha pürésítve van. Kb fél bébiételes üvegnek megfelelő adagokat eszik, szóval túlzásba nem viszi. Én is sokat idegeskedtem emiatt, mostanra már feladtam, lesz ami lesz. Gondolom oviba már nem tápszeres cumisüveggel fog menni. :D
2020. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már elég napi kétszeri tápszer. Amíg arról nem szoktatod le, nem fog kelleni neki a rendes étel. Fokozatosan vegyél vissza belőle, adj neki tejpépet, az vmilyen szinten átmenet a tápszer és az étel között. És legyél kitartó, akármilyen nehéz is. Adj a kezébe olyant, amit el tud rágcsálni, sok baba szereti, ha önállóan tud enni.
2020. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Elso te feljesen hulye vagy mar bocs. Mi az h raszoktattam a tapszerte?! Egyebkent mint ahogy irtam mar joideje probalkozom a hozzatapllassal egesz pontosan 5 hos kora ota.

Tejpepeket se eszi jobban mint barmi mast

Kiprobalom amit nehany irtatok h nem adok neki tapszert fozelek itam bar azon alkalmakkor amikor egy falalotot se eszik fozelekbol nem tudom mi lesz

2020. márc. 9. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!