Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit ideális aludni 6...

Mennyit ideális aludni 6 hetes babának?

Figyelt kérdés
most olvasom a 10 hós babáknál az alvást nekem a 6 hetes fiam alszik ennyit nem tudom mit tegyek vele!este 9 körül elalszik 1-2 körül felkell majd 4-5 között utána reggel 7 ig nem alszik csak pihen bobiskol!és napközbe örülök ha egybe alszik 40percet!:_(ti hogy vagytok vele?segitség!!
2010. júl. 25. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Nem lehet mindenki mormota! Nappal az én fiam se aludt sokat, már 7 hós és nappal fél órákat alszik. Szerintem egy ennyi idős babus, mint a tied, pontosan tudja, h mennyit kell aludnia és annyit alszik is. Ha teletömi a hasát, akkor se alszik?
2010. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És nem fáradt nagyon? :) mert az enyém nagyon hisztis ha kifárad. Bár ő délelőtt jól alszik, délután van ébren is, aztán estétől éjfélig fent van, és akkor már olyan fáradt, h azért nem akar aludni; csak hisztizik. Ilyenkor az elaltatási technikák nálunk csődöt mondanak, a legjobb ha leteszem, még kitombolja magát, utána elalszik. :) de amúgy erőszakosan nyitja a szemét, ébren akar maradni. Érdekes neki a nagyvilág! :) ő 8 hetes. ja! ha többet eszik nem alszik jobban?
2010. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez az volt hogy 140mlt evett akkor aludt azt monták nagyon sok mostanába 80at eszik.most probálom őt tovább etetni de kihánya viszont 2oránként etetek mert megeszi a kezét.az éjszaka az kezd beállni de nappal pokol visit ha nmincsen kézben és m,ax 10 peret fekszik az ágyba felkelés után+++babakocsiba altatva rakom be addig alszik amig tologatom,cumit nem szereti
2010. júl. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!