Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel most ok fel kúszó-mászó...

Mivel most ok fel kúszó-mászó baba mellett?

Figyelt kérdés
Nekem van két hosszú szőrű kutyám és egy jelenleg 6 hetes kisfiam. Így még egyelőre nem SOS a kérdés, de en a kutyák miatt hypo hívő vagyok. Feltételezem ez majd ha kúszik-mászik a kisfiam nem lesz jó opció. De muszáj valami ütősebbel felmosni a kutyák miatt (van kert, macskaszar a kertben, amit kiásnak a kutyák, a szokásos). Persze a kutyák lábat is mossuk mikor bejönnek, de ennek ellenére elég sok koszt behoznak a szőrükön is.
2020. márc. 13. 18:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi gozolos felmosot hasznalunk meg a baba elott vettuk. Forro gozt bocsat ki igy teljesen fertotlenit, csak eppen vegyszer nelkul. Szuper dolog es annyira nem is draga :)
2020. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én Sanytol fertőtlenítő felmosó szert szoktam venni. A károgókkal ne törődj, nem azt kérdezted hogy tarts-e kutyát a lakásban vagy ne, nem kérdezte a véleményüket sem senki. Aki már elgondolkozik ezen a dolgon, az nem lehet más csak felelős gazda. Semmi baj nincs a kutyákkal, ha normálisan vannak tartva és rendesen van takarítva.
2020. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Sanytollal. Én az erős vegyszerektől jobban félnék amúgy.
2020. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Két közepes-kistesű kutyusunk van a lakásban, szintén családtagok. Domestosos vízzel, vagy levendulás frosch-sal+mosószodával (mikor hogy) mosunk fel. Utóbbi baba-barátabb, előbbi pedig talán hatékonyabb.
2020. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Forró Domestosos vízzel mostam fel.
2020. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Uuuu a gőzölősön en is gondolkodtam. Csak nekem az olyan fura. Mármint azért ha az ember felmos, nem épp tiszta vizet szokott kiönteni. Egyetlen pici rongy ami a gőzölősön van felszed minden port/koszt? Meg tudnád osztani a tapasztalataidat? Persze nyilván ha már kúszik a gyerek úgyis naponta fel kell mosni, vagy akar napi többször is a sokat használt helyiségekben, Szoval gondolom akkor kevesebb kosz tud összegyűlni.
2020. márc. 13. 20:59
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is gőzölőssel. Nagyon elégedett vagyok vele, hamar szárad is.
2020. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Előtte fel kell porszívózni. De (magánvéleményem szerint) bármilyen fajta felmosás előtt fel szokás porszívózni.
2020. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Persze nyilván. 🙂 ettől függetlenül nekem az a tapasztalatom, hogy a nagyon apró port nem szedi fel a porszívó sem. Vagy legalábbis az enyém nem. Tehát szed fel meg bőven a felmoso is.
2020. márc. 14. 00:04
 20/21 anonim ***** válasza:

#10 vagyok

Nekünk is van gőzölős felmosónk, és tényleg nagyon jó.

Három kutyával élünk egy lakásban, így problémás az állandó porszívózás és felmosás, valamint megoldani a kutya elhelyezését amíg felszáradnak a helyiségek. Ezzel az eszközzel pillanatok alatt végzek a napi takarítással, nem kell vegyszerekkel bajlódnom, és akár rögtön rásétálhat a kutyám a feltisztított részre, hiszen hihetetlenül gyorsan szárad. Pozitív: Gyors, vegyszermentes, egyszerű használni, erősen szív, makacs foltokat is felszed, gyorsan szárad, könnyű kezelni.

Negatív: Néha útban van a kábel, picit nehéz a készülék, nagy helyet foglal a tárolása. Viszont ha vendégek jönnek hozzám olyankor az előzőekben említett módszereket használom.

2020. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!