Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjatok ezt meg ha a...

Hogy oldjatok ezt meg ha a baba mar kuszij?

Figyelt kérdés
Foldszinti laksunk van es a nappali konyha jarolapozva van. Kislanyom 7 honapos mar korbekussza az egesz lakast, igazi kis felfedezo. En viszont aggodom es mindig visszapakolom a szonyegre mert olyan hideg ko felek h felfazik. Van habszivacs szonyeg tettem le azt is dehat nem rakhtom ki vele az egesz lakast... ha adok ra meg reteget akkor meg kb 15 perc utan sir h melege van. vagy ne aggodjak emaitt? Mi a megoldas?

2020. márc. 15. 07:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem fog emiatt megfázni, ne aggódj. A babák sokkal szívósabbak, mint azt az első babások gondolják :)
2020. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
#8 vagyok miért pontoztatok le?! Az volt a kérdés, hogy mi hogy oldjuk meg és én erre válaszoltam...
2020. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is járólap van valamint parketta. Body és nadrág, vagy body és harisnya van rajta.
2020. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%

Harisnya és vastagabb nadrág, felülre nem adok pulcsit mert ugye a levegő meleg...hagyom kicsit mászni, játszani és amikor a keze kezd hideg lenni, behozom újra a szőnyeges nappaliba és próbálom itt tartani..

Annak örülök, hogy viszonylag gyorsan elkezdett totyogni így már nem akar kúszni-mászni s már csak a talpa érinti a hideg földet, de a benti cipő erre jó megoldás :)

2020. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Én id le lettem pontozvs

Pedig a lakásban magam is hosszúban vagyok

Vagy trikó és vékonypulcsi.. pedig nem a földön fekszem.

Mászáskor már nem volt gond.. pedig az is februárra esett..

De nagyon sokáig forogva, vagy küszva közlekedett, amikor a hasa lenn volt.


Ha nekem zokniban lefagy a lábam a padlón , akkor a gyerek hasa egy szál bodyval a földön szerintem nagyon kevés.


Ha nem adtam rá pulcsit, akkor volt hogy vitt magával egy kocka habtapin, arra feküdt ha valahol “dolga” volt🙈

2020. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!