Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a babájuk...

Anyukák, akiknek a babájuk kézhez szokott, hogyan látjátok el a háztartást?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszerűbbeket úgy, hogy kiviszem magammal. 14 hónapos , épp most voltunk kint. Én tejberizst főztem ő meg krumplikat dobált :)) Nehezebb kajcsikat akkor főzök, ha vigyáz rá vki.

2010. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amíg kicsi volt: hordozókendő, kenguru segítségével

8 kg felett:) : járóka a konyhában, komp, veszélytelenebb helyeken mászik utánam

de amíg nem ment le róla, megtette egy pléd is, ha arról szemmel tudott tartani (pl. így szoktam vasalni, ma már csak akkor tudok/merek, ha alszik)

2010. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Míg pici volt akkor főztem mikor délelőtt aludt, Így napközben tudtam vele lenni ha felvolt, délután aludtam vele, este mikor elaludt tv nézés közben vasaltam elmosogattam. Szombatonként férjem levitte sétálni addig kitakarítottam.

12 hónaposan leszokott a délelőtti alvásról, de rákattant a mesékre, és reggel mesét néz míg én megfőzök elpakolok berakom egy mosást stb utánna miénk az egész nap!

Az is bejött ha dolgom volt hogy leraktam a szőnyegre kipakoltam a játékait és játszott ha megúnta utánnam mászott visszavittem játszottam vele egy kicsit belemerült és ott tudtam megint hagyni míg tettem a dolgom.

2010. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!