Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha egész nap...

Mit csináljak ha egész nap üvölt a 17 hetesem?

Figyelt kérdés
Sétálgatni kell vele akkor elvan de van, hogy annyira sír, hogy sehova nem tudom letenni. Megun mindent hamar. Most kezdtük a hozzátáplálást mert tápszeres. Szerintem a foga is jön mert nagyon nyáladzik. Nekem is ott a házimunka stb. Viszem magammal mindenhova ha csinálok valamit, beszélek hozzá, énekelek neki de max 10 perc után megunja és akkor teljesen belelovallja magát a sírásba. Van adamo hintánk is, eddig azt is 5 perc után megunta. Most egy kiadós sírás után elaludt benne, eddig sosem volt ilyen. Tudom kicsit hagyhatom sírni mert már el lehet kényeztetni de hiába hagyom addig sír amíg fel nem veszem. Hordozás sem jött be.

2020. febr. 19. 09:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha kézben van sem lehet vele leülni mert akkor is sír. Csak sétálva jó neki.
2020. febr. 19. 09:37
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy éjszaka alszik. Este fel9 körül elalszik és 6:30-7:30 között kell mostanában. Előtte volt, hogy 9ig elaludt de egyre korábban kel. Mondjuk ez nem baj nekem mert egyébként alszik. Néha mocorog éjjel de akkor cumi a szájába és alszik tovább.
2020. febr. 19. 09:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Kösd magadra

(Nálunk a nyáladzós korszak után kb 7 hónappal jött ki az első fog)

(én a tápszeresnél is 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, nektek az orvos javasolta ilyen korán vagy miért?)

2020. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen az orvos javasolta. Es irtam is, hogy a hordozas sem jott be :(
2020. febr. 19. 09:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kiírhatod, hogy 4 hónapos a babád.

Ha csak 1-1 nap csinálja lehet, hogy rossz napja van. Jöhet front, szél, amit nem szeret. Az én kisfiam pl a szelet nem bírja. Ha nagyon nyűgös, másnap tuti nagy szél lesz.

Ha huzamosabb ideje fennáll a gond és valóban semmi nem használ, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni. Csak hobbiból nem szoktak sírni.

Hogy viselkedik? Tömködi a szájába a kezét, rágja az ujját? Lehet nagyon rosszul viseli a fogzás.

Vagy nem húzgálja a lábát a hasához, hogy fáj a pocakja?

Ha te se tudod megnyugtatni, valami állhat a háttérben. Nem feszes az izomzata esetleg?

Ha csak unatkozik, akkor csinálj több helyre a lakásban játékkuckót. Ha egyik helyen megunja, mehet a másikra, ott is eljátszhat 10 percet. Aztán a harmadikra.

A hozzátáplálást 6 hónapos korban szokták ajánlani tápszeres babáknál is általában.

Kitartást, mindig változik valami. Vannak jobb idők és rosszabbak.

2020. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Deveny tornara jarunk mert ferde nyakkal szuletett Mar 4 alkalommal voltunk. Meg egyszer megyunk de valoszinu az lesz az utolso mert szepen helyrejott neki igy a feszes izomzatot kizarnam. Igen a frontra kicsit erzekenyebb ezt eszrevettem. Meg lehet azert nyugtatni de csak ugy ha setalgatok vele. De lassan nem birja a hatam :( nyaladzik nagyon, a kezet egyfolytaban ragja meg minden mast ami a kezebe kerul es az inye is kemeny. Mindenhol van neki jatek, hinta stb. Van hogy elvan de van hogy amint leer a feneke sir amig fel nem veszem. Valoszinu mi rontottuk el mert kisebb koraban is sokat cipeltuk. Persze ha ez meg igy lesz akkor mindenkeppen elviszem orvoshoz.
2020. febr. 19. 12:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Babakocsiban szepen elalszik, nezeget ha fent van. Minden ebed utan leviszem.
2020. febr. 19. 12:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a foga fáj, adj neki rá valamit.
2020. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet csak már idősebb.. lehet akar mozgás fejlődés miatt is.

Nekünk most az elmúlt 2-3 hétben a megfázás után az időjárás és a fogás tett be.. próbáld ki a dentinoxot (max 3x naponta) és köztes időben az anaftin babyt. Meg nekünk még a több alvás is kellett ebben a fogzós és kicsit taknyos időszakban. Féltem h este majd nem alszik ha napközben többet alszik a megszokottnál de nem.. aludt este is ugyanúgy mint eddig. Sőt most még a 4 óra helyett 3 óránként eszik de ő 5,5 honapos

2020. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok .. Ja és ő is nagyon sokat volt kézben és van is kézben.. És neki is vannak időszakok amikor csak sétálgat a jó leülni nem lehet .. megértelek és kitartás de általában van valami oka .. éhes faj valami vagy álmos ..
2020. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!