Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babám mindig ha...

Miért sír a babám mindig ha lerakom aludni?

Figyelt kérdés
2,5 hós. Nagyon jó alvó. Éjszakát átalussza,nappal is többször alszik.De egyszerűen nem tudom úgy lerakni,hogy ne a sírásba aludjon bele. Ha ringatom,ha simogatom,ha csak szimplán berakom az ágyba,tök mindegy mit csinálok,2 percet sír majd alszik egy jót és mosolyogva ébred. Anyukám szerint így altatja magát. De engem nagyon frusztrál.
2020. márc. 29. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy mar annyira almos hogy kimerultsegeben sirdogal? Esetleg probald meg picivel elobb elvinni aludni hatha... de csak egy tipp lehet nem ez a gond
2020. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha előbb lerakom is sír. Ha később,akkor is. Egyedül este van néha olyan,hogy lerakom és szépen magátol elalszik.
2020. márc. 29. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Es ha esetleg adnal cumit a szajaba? Tudom sokan ellenzik, szerintem nem ordogtol valo dolog a cumi, ha szerinted se akkor problad ki, hatha megnyugszik tole
2020. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam.De még jobban felhergeli tőle magát,mert bár elhalgat de amint elaludna felriad,hogy szopizni "kell" a cumit...ha meg előbb elveszem,mikor már el lazult,akkor megint sír.
2020. márc. 29. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor passzolok😃

Esetleg probalj egy szundikendot. Szoktasd hozza hogy odaadod neki es ugy veszed az oledbe, puha legyen amihez jo odabujni. Ha megszokja talan konnyebben ra tud hangolodnj az elalvasra

2020. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Úr isten....


Azért mert az ANYJA KÖZELSÉGÉT AKARJA! OTT ÉRZI MAGÁT BIZTONSÁGBAN ÉS MEGNYUGSZIK!

2020. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor olvasd el újra és értelmezd 😚😉 na jó leírom megint,hogy segítsek: az ölemben is sírva alszik el!

Remélem így már erthető!

2020. márc. 30. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!