Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1,5 év körüli babának...

1-1,5 év körüli babának milyen kerti játékot ajánlanátok, amit élvezne is?

Figyelt kérdés
Hintája van, azt nagyon szereti. Csúszdákat nézegettem, de még a legkisebbhez is 3évet írnak alsó korhatárnak. Esetleg valami más, nem több 10ezer ft-os kategóriában?
2020. márc. 31. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Labda, kismotor vagy traktor, kosár vagy vödör, amibe gyűjthet, buborékfújás. Szerintem a kis műanyag csúszda is lassan jó lesz már, de csak felügyelet mellett (mondjuk ennyi időst úgysem lehet magára hagyni). Homokozó, kerti házikó is jó, de ezek már egy húszas körül vannak vagy műanyag libikóka (van egyszemélyes kis billegő is) talán 8-15 között.
2020. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 3 évesnek való csúszda van ,felügyelettel tudja használni,sőt már majdnem hogy egyedül fel bír mászni,szóval készségfejlesztőnek is jó. Buborékfújó,homokozó,nagyon jól eljátszik 2 nagy kenguru labdával,ráülni még nem tud de jól feltalálja magát vele,műanyag vödör és lapáttal is sokáig el van,krétával rajzolhat a járdára.
2020. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Smoby 2m-es kerti csúszdánk van. 9 hónapos koruk óta csúszdáznak a lányaim és 1,5 évesen simán felmásztak (természetesen felügyelet mellett)

Ezek a kor besorolások nagyon túlzóak. Vegyetek nyugodtan, élvezni fogja a kicsi.

2020. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi aztán mindent sz-rt megvettünk: házikó, csúszda, maszóka, homokozó, trambulin, labbal hajtgati traktor, elektromos auti, nagy dömperek stb. Másfél évesen csak a homokozó érdekelte. Ezen kívül füvet szedtünk, kavicsot festettünk és hasonlók.
2020. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen és a motor verhetetlen :D
2020. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a homokozó a sláger, meg persze a hinta. Van házi játszóterünk, mászókával, nagy csúszdával. Néha lecsúsztatom a nagy csúszdán úgy hogy fogom, egyedül nem engedem még fel. Ezenkívül labda, motor, nyáron medence, ezek menők még. Aszfaltkrétázni is szeret. Az abszolút befutó a kutya és a macska, velük szeret a legjobban játszani.
2020. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a névnapjára egy mászóka szettet vettem, amiben van csúszda, homokozó és libikóka. Erre azt írták, hogy 18 hónapos kortól.
2020. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Bentre en biztisan fisher price tanulo asztalt vennek,azzal nagyon jol elvannak.
2020. ápr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!