Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Süket lehet a kisbabam?

Süket lehet a kisbabam?

Figyelt kérdés
10 hetes a kisbabam ,a koehazban ujszulottkent vizsgaltak a hallasat minden rendben volt. Ha alszik es apa bejon a szobaba, esetleg zajong felkel. Neha olyan mintha hallana viszont az utobbi hetekben semmire sem reagal. Akarmelyik oldalara allok es szolok hozza nem mozdul (amugy mar forditja a fejet) ma csorgovel probalkoztam a fule mellett nem reagalt. Kulvcsomora, hangos tapsra stb sem. Nagyon aggodok. Vajon hallasserult lehet?
2020. márc. 31. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Honnan az istenből tudjuk, így a távolból? Vidd el orvoshoz.
2020. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel bizony orvoshoz kell menni!
2020. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a hallással van a gond. Minél hamarabb szakemberhez vinném és nem hagynám magam megnyugtatni és lerázni.
2020. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az elobb a kezemben volt felalomban nyikorgott az ajto ahogy kinyitottam es egybol felkelt. De ha a fule mellett tapsolok, csorgozok stb nem figyel. Alig pislog. Leejtettem a kanalat, megijedt es sirt. Ugyhogy valoszinuleg hall de valami nem stimmel...
2020. márc. 31. 19:38
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Valami biztos nem hogy ha ahelyett, hogy orvoshoz vinnéd itt a GYK-n kérdezgetsz.
2020. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert kell gonoszkodni de ha nem tudnad vilagjarvany van. Az orvos azt mondta hogy fertozesveszely miatt csak surgos eseteket fogad.
2020. márc. 31. 19:48
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Ezért aztán biztosan itt a gyk-n fogunk neked távdiagnózist felállítani...
2020. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Lassan át kellene nevezni az oldalt jólbeszólokneked.hu-ra

Nem értem miért baj az, ha kérdez valaki, nyilván, ettől még elviszi orvoshoz.

2020. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem ertem miert kell beszolni ennek az anyukanak, ennek sokkal nagyobb suletlensegeket szoktak itt kerdezni. Ennyi erovel meg amugy minden kerdesre oda lehetne irni, h “kerdez meg a vedonot” “kerdez meg a gyerekorvost”

Ennek az oldalnak nem az a celje h fortassuk ki mit miert kerdez meg hanem hogy segitsunk ha tudunk....

Na mindegy

Figyi a leirtak alapjan a hallasa sztem rendben van

10 hetesen meg nagyon kicsi, ha hogy amikor zajt csapst a fule mellett eppen elmelazott valamin azert nem figyel. Az en kicsimnek is volt ilyen idoszaka par hetesen. Azt nezd meg hogy amikor pl beszelsz hozza felveszi e a szemkontaktust es tartja e. Szemevel koveti e a targyak mozgasat vagy a te mozgasodat. Tehat azt figyeld hogy a figyelmet fel lehet e kelteni. Inkabb itt lehet a kutya elasva. De sztem amugy semmi baja:)

2020. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolso ketto : Koszi szepen nagyon aranyosak vagytok! A tobbieknek :En sem ertem miert jo bantani a masikat . Ha nincs tapasztalatom ismeretem egy adott temaban, nem tudok segiteni akkor hallgatok. Termeszetesen el fogom vinni orvoshoz de addig is jol esik ha valaki erdemben hozza tud szolni. Akkor most ha valaki a Computer temakorben kerdez valamit hogy vajon az -e lehet a baja a gepenek azt is csesszek le hogy vigye szakemberhez? Tudtommal ez egy olyan oldal ahol kerdeseket lehet feltenni es akinek van hozzafuzni valoja az megteheti. Ha szamodra erdektelen akkor gorgess tovabb...


Ami meg eszembe jutott : nevetgel, neha gügyög a baba, fejet forgatja, neha ram nez de Inkabb egesz nap bameszkodik. Fejet szepen tartja, forgatja. Ugy gondolom hogy hall es az hogy nem fordul a beszed iranyaba az oke de nagyon Furcsa hogy a hangos zajokra alig reagal. Ma hangosan tapsoltam a fule mellett es abszolut hidegen hagyta. Nem ertem mi lehet vele es nagyon felek hogy esetleg szellemi fogyatekos bar valoszinuleg csak raparazok. Megegyszer Koszonom a valaszokat!

2020. márc. 31. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!