Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett ennyire rossz alvó...

Miért lett ennyire rossz alvó a kisbabám? Rettenetes az éjszakáink.

Figyelt kérdés
Szaisztok! Sajnos nagyon rossz alvó lett a babám, 1 éves koráig egyszer kelt fel enni éjszaka, most 14 hónapos és rettenetes az éjszakánk. 2x eszik ráadásul 3-4kor fel kel és nem alszik vissza csak kb 6óra körül. És mikor megetetem már nem tudom visszarakni a kiságyba mert üvölt úgy hogy félig meddig köztünk alszik. Fogzik, arra is gondoltam de már kicsit kinnt van a foga. Nem tudom mit csináljak mert amúgy nappal is max 1 vagy másfél órát alszik. Tanácsra lenne szülségem. Előre is köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 5. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy tanácsot vársz, de nincs megoldás sajnos. Ugyanez a helyzet nálunk is, csak a mi éjszakáink kb. 4 hónapos korában kezdődtek. Most 13 hós. Betettünk egy ágyat a szobájába így ott alszom. Ha kell átteszem magam mellé. Így valamennyit tudok pihenni. Mondjuk nekem annyi a "szerencsém", hogy 3-4 óra alvással beérem.

Majd elmúlik ez is, túl kell élni.

2019. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én enni már nem adnék neki éjjel ennyi idősen. Biztos, hogy éhes?
2019. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, mind a kérszer megeszi. 210ml tápszert
2019. dec. 5. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem adnék neki enni.Nálunk is felkel van hogy pár órát is fent van.Inni megkínálom de ha normálisan vacsizott nem etetném éjjel.Nálunk kb.3 hónapig tartott,most lett 16 hónapos, már nem kel fel éjjel (remélem le is szokott róla) csak pár percre.Átrakom hozzánk és szerencsére vissza is alszik.Majd ha jó mélyen alszik visszarakom az ágyába.
2019. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha éhes lenne, akkor evés után aludna egy hosszabbat, de az írásodból nem ez jön le.
2019. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kezdődik a szeparációs időszak? A fiam is csinált ilyen visdza nem alvós bulikat, de én nem adtam neki éjszaka enni, max vízzel kínáltam. Egy idő után az sem kellett. Felkelt, hozzám bújt és aludt tovább. Most másfél év után kezdett rendeződni az alvása. 3 hónapja nem kap nyugtatás miatt cicit sem. Amint leválasztottam fokozatosan, tesó érkezése miatt is, azóta nagyon jól eszik nappal és elég reggel és este a tejital.
2019. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első etetésnél vissza alszik, a másodiknál már nem.
2019. dec. 5. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne megpróbálni, hogy nem adsz neki csak egyszer enni az éjszaka. Nekem is csinált ilyet a kislányom, és én is azt hittem, hogy éhes, de csak azért evett, mert ezzel nyugtatta magát, aztán kihagytam egy etetést, mert korainak tűnt. (Az én kislányom nem szereti a cumit, kiköpi, csak a cumisüveget fogadja el) Oda mentem a kiságyhoz simogattam, megnyugtattam, és minden gond nélkül vissza aludt még jó pár órára. Nálunk ez így volt, persze nem biztos, hogy nálatok is ez van.


Amúgy a fogzás miatt is lehet nyűgös, ez babánként változik. Van aki meg se szólal és van aki végig szenvedi. :(

2019. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!