Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet babafürdetővel...

Mikortól lehet babafürdetővel fürdetni a kicsit?

Figyelt kérdés
Eddig a gyógyszertárit használtuk...
2008. nov. 21. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
szia!mióta megszületett a lányom azóta csak gabit használok és csak akkor használtam gyógyszertárit ha valamit láttam ha kipirosodott!
2008. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
1 válaszoló vagyok!azt nem írtad hány hónaposak vagytok!!de minden baba más nekem a lányom nem bírta a jhonsosn termékeket pl! de a gabi nagyon bevált! boldog babázást!:)
2008. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Szia. Moóta hazajöttünk a kórházból (2hetesen) csak Níveát használunk. Popsikrémünk sem gyógyszertári csak ha van valami kipirosodás kicsit.
2008. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Mi 3 hónapos korától használunk mást, és a mindenki által ´kizártnaktartom´ Johnsons´ t szeretjük a legjobban :) Fontos, hogy első napokban csak a vízbe tedd (habosítsd) az újat és nézd, nem pirosodik-e ki tőle. Aztán már tehetsz a szivacsra is! pusziii
2008. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
mármint a baba bőre nem pirosodik-e ki :) (előző)
2008. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok...6 hós a kicsi
2008. nov. 21. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi pár héti használtunk gyógyertárit ami nem jött be, majd a hidrofil gyógyszertári jó volt míg piros volt, most már a sárga színű johnson's használjuk. Toe to top? vagy mi a neve. Én is a vízbe teszek belőle.

Mi 2 hónaposak vagyunk

2008. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!