Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PCOS-es anyukák, helyreállt...

PCOS-es anyukák, helyreállt szülés után a menstruációtok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 21:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok,köszönöm a válaszokat!

Engem is kezeltek h teherbeessek,de nem Mercforminnal,hanem csak hormonokkal.Ikreim születtek.Nekem előtte nagyon durva volt,egy évben csak 1 szer volt mensim.Most a doki sztem Mercforminnal kezelne. Milyen ez a gyóyszer?Tényleg nagyon durva?Vannak mellékhatásai?Fogamzásgátlót én tuti nem akarok,megfogadtam h még egyszer nem veszek be semmilyen hormonkészítményt.Világéletemben 50-60 kiló voltam,most pedig majdnem 90,szörnyű vagyok!Én ezért akarnék Metet szedni,azt hallottam attól jócskán lehet fogyni.Persze nem igazán a külalakom érdekel,boldog vagyok én így is,csak hát nincs ruhám,(legalább 3-4 méretnyi ruhatáram van,az ötödiket már nem vagyok hajlandó megvenni).És nem bírom magam fizikailag,szakad rólam a víz,stb.Márpedig két gyerek mellé nem árt ha fitt az ember..Tornára,koplalásra nem megy le,pohár víz is rajtamragad.Meg hát azért jó lenne "egészségesnek" tudni magam..

2010. júl. 27. 11:57
 12/13 anonim ***** válasza:
7 hós a kislányom, 5 hóig szoptattam, de még azóta nem jött meg. Reménykedem hogy azért meg fog jönni előbb-utóbb. Ha nem, akkor marad a Merckformin, nekem a kislányom is így sikerült, másképp csak pecsételés volt mensi helyett.
2010. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
És milyen volt a Mercformin?Mellékhatások?Hogyan kellett szedned?
2010. júl. 27. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!