Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsolnátok?

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Mit tanácsolnátok egy fiatal anyukának aki kézbe szoktata a babát, csak komfortszopival alszik a baba még aluni se alszik nagyon kevesett és hasfájós.
2020. ápr. 8. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2020. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegye le a gyereket etetés után.
2020. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2hónapos.
2020. ápr. 8. 09:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 7 hónaposom is csak cicin alszik. Kézbe szoktatni meg ilyen picit nem lehet. Majd ha elkezd jobban mozogni, majd örülnél kicsit nyugton lenne a kezedben.

Amúgy hogy tudj ténykedni mellette hordozz

2020. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért baj az, hogy cicin alszik el? Komolyan kérdezem!

Én 2 éves koráig szoptattam a lányom. Pici korában szoptattam, elaludt, tehettem le. A legjobb. Nem kell altatni külön. Mi ezzel a baj?


Amúgy meg egy 2 hónapos baba még a testközelségre vágyik. Add meg neki, ne foglalkozz semmivel. Én sokszor altattam a mellkasomon, mikor fájt a hasa pl. A szívdobogás megnyugtatja őket.

2020. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs gond a cicin alvással de mint írtam nem alszik,már alszik és ha kiköpi 10 perc és kéri vissza, de csak komfortszopizik ez megy egész nap egész éjjel. Ez változni fog?
2020. ápr. 8. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy "kézbe szoktatás". Ez nagyanyáink tévhite, amit itt sokan mondogatnak sajnos..


Az én fiam sajnos ilyen idős korára tápszeres lett, a cumi nem kellett neki. Komfortszopi meg tej hiányában ugye eleve nem volt már... És így sem aludt, mindig a kezemben érezte jól magát. Ahogy nőtt úgy kezdett ez megszűnni. Aztán mikor jöttek a nagy mozgásfejlődések meg is szűnt.


Sokszor kötöttem magamra, ez mindkettőnknek jó volt.

2020. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!