Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthatok ezzel a babának,...

Árthatok ezzel a babának, azon kívül, hogy sírni kezd?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, ez nem egy troll kérdés, nem fikció, nem unalmamban találtam ki. Nagyjából az után alakult ez ki, hogy megismertem gyermekem leendő édesanyját. 5 éve már. Előtte nem néztem horror filmeket! Ennek hatására viszont elkezdtem nyöszörögni, illetve férfi létemre magas hangon kiabálni.

Leginkább a démonos filmek voltak rám rossz hatással.


Annak ellenére, hogy ezekben az esetekben a menyasszonyom szíve a torkában dobog, sokszor nevettünk ezen.

Segítséget soha nem kértem, mert ez ilyen havi 1 alkalom átlagosan.

Ez úgy néz ki, hogy először nyöszörgök, és mire a párom felkelthetne hangos magas hangon ordítok.


Még 3,5 hónap van a baba érkezéséig, és nem tudom mi lesz ha éjszaka rám jön ez megint. Nem direkt van, nem tudom kontrollálni, próbálok persze a babától távol lenni.


A teljesen abszurd az, hogy saját magamra nem tudok felébredni, csak ha a párom kelteget. Volt, hogy lábbal rugdosott mire felébredtem, közben hangosan vonyítottam már, ahogy ő fogalmaz.


Ha mondjuk 2,5m van tőlem az újszülött, és ilyen történik velem, és felébresztem, lehet rá nagyon súlyos hatással szerintetek, a félelelmtől?

Illetve valami tipp?


2020. ápr. 12. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
olyan családokban is nőnek fel egészségesen gyerekek, ahol szándékosan ordibálnak egész éjjel, úgyhogy ettől még nem lesz baja
2020. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a démonos filmeket...
2020. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy itt kérdezősködsz ahelyett, hogy szakembert keresnél magadnak. Több ezer ember rajong a horror filmekért, mégsem visít, mint a malac álmában...
2020. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana szakembert keresned... A rémálmok inkább jelentenek valami feldolgozatlan problémát, mint a filmek miatti félelmet.
2020. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!