Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumival vagy cumi nélkül?...

Cumival vagy cumi nélkül? Kinek milyen érvei és ellenérvei vannak?

Figyelt kérdés
Én cumi ellenes vagyok, közöltem anyóssal is, de kérdés nélkül vettek cumit a még meg nem született unokájuknak. Ez bosszant, mivel a mi gyerekünk, ha nem fogadják el, amit mondunk, akkor inkább nem viszem, nekem nem hiányzik, hogy félreneveljék.
2020. ápr. 14. 22:39
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, és kérlek titeket, senki ne essen neki a másiknak. Mindenki csak a saját tapasztalatát, nézőpontját írta le. Különbözhetünk.

Ez az anyósos dolog meg csak 1 a sok közül, mindig mindent jobban tud sajnos. Általában elengedem más dolgokkal kaocsolatban, de ha már most nem hajlandó felfogni, amit mondok ilyen kis dolgokról a babával kapcsolatban, félek, mi lesz később. És nem vagyok ideggörcs. :) A baba nemére is jobban rá van feszülve, mint mi, mindenképp fiút akarna, erőszakos, már vett fiús ruhát, mikor még nem tudjuk a nemét, és nagyon jól tudja, én mennyire lányt szeretnék, de még mindig az a legfontosabb, hogy egészséges legyen. Nem az lenne a normális, ha egy nagymamát is csak az érdekel, hogy minden rendben legyen a picivel? Zaklatja páromat, hogy na, fiú már? Nekem ez nem esik jól, akkor a lány unokát nem fogja szeretni? Nevet is kb ő választana legyszívesebben. Na mindegy, hagyjuk az anyóst, a legtöbbel nem egyszerű, ezt tudom.

Köszi mindenkinek!

2020. ápr. 15. 16:20
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Szép elképzelés de ne tervezz semmit,nem tudhatod milyen lesz a babád.Cumi ellenes voltam de párom a korházi csomagomba betette és milyen jól tette egész nap üvöltött.Azóta azzal megnyugszik kiköpi ennyi..Cipelhettem simogattam de semmi nem jött be.Anyós téma igen a hideg ráz tőle engem is,, Mindenbe beleszól ,szerencsére nem tud jönni a virus miatt 🤪🤪🤪.
2020. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
30-as válaszoló szerinted ki a fene olvassa el amit írtál??? Jóhogy nem oldalakat írsz!!!
2020. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
84%

#32 de mázlis vagy...

AZ én anyósom hozzánk költözött a vírus miatt... 😅😅😅

2020. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Na az kellene még, hogy hozzánk költözzön anyós most, vagy akármikor. :D kitartás!
2020. ápr. 15. 22:06
 36/38 anonim ***** válasza:
74%

Nem lesz csunya foga és nem hallható majd a beszédjén semmi ha nem lóg 0-24ben a szájában hidd el, 2 gyerekem van a kicsi még cumizik de nappal a cumi.az ágyban van. De természetesen te döntöd el mit adsz neki és mit nem. Vagyis jo esetben...

Én a saját anyukámmal sem tudom megértetni, hogy ne hozzon ide a 16 honapos lányomnak 5 kg csokit mert még nem adtam és nem is szeretnék még egy ideig. Ha szováteszem megsértődik,kérdi mi baja lesz tőle? Csak seperd le a válladrol:)

2020. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
*Beszédén
2020. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyobbik kiskorában alig cumizott, aztán ahogy nőtt egyre jobban ragaszkodott hozzá. Végül 3 éves volt amikor úgy döntöttem most már ideje lenne letenni, főleg hogy már kezdte az ovit is. 1-2 napig kereste. Először csak a szekrénybe dugtam a biztonság kedvéért, de megtalálta. Végül kidobtam és tettem a helyére finomsagot. Oda vittem a szekrényhez és mondtam hogy mintha láttam volna ott valamit, nézzük meg mi az. Hát a cumi manó itt járt és hozott neki finomat, amiért olyan ügyes volt, hogy neki adta a cumiját. Na volt is boldogság, mesélte fűznék-fának. Hála égnek nem szokott rá az ujjszopásra.
2020. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!