Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki a szülői...

Van itt olyan, aki a szülői házba vállalt gyereket?

Figyelt kérdés
Nővéremék nem voltak képesek várni a családalapítással addig, amíg külön élnek, így most együtt fogok lakni egy babával. Ami nem baj, mert biztos cuki lesz, csak az a kérdésem, hogy lehet nyugodtan egy házban aludni egy éjszakánként üvöltő babával, vagy készüljek fel, hogy most pár hónapig én sem fogok sokat pihenni?

2020. ápr. 18. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ milyen messze van a két szoba. Ha szomszédos akkor tuti nem alszol.
2020. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb 5 méter:D
2020. ápr. 18. 11:46
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A mi gyerekeink nem sírtak sokat éjszakánként, de nappal viszonylag sokat. Lehet, hogy szerencséd lesz, ha nem... Vegyél füldugót, jobb ötletem nincs.
2020. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Tudod kérdező a nővéredet annyiban megvédem, ha nincsenek olyan szülők, akik ha kirepülnél otthonról, akkor megdobnak annyi millióval, hogy vegyél egy saját házat, vagy nem vársz minimum 40 éves korodig mire összejön annyi pénzed, hogy saját házat vegyél, vagy legalább annyi megtakarításod, hogy hitellel házat vegyél, de akkor is maradjon megtakarításod, akkor kb. senkinek nem lenne gyereke.

Így sajnos mi is rákényszerültünk, hogy egy ideig szülőknél lakjunk gyerekkel. Hozzáteszem, hogy mindenki aludt a gyerekünktől rajtunk kívül. :)

2020. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Apu füldugóval, anyu kivette a halló készüléket, így őket nem zavarta a hasfájós gyermekem...
2020. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezt nem lehet tudni előre. Az en lanyom kb 6 hetes kora óta nem kel este nyugodt természete van de a nappalok azért így is mások mint előtte. Meg ha nem is a te gyereked más milyen lesz otthon az tuti.
2020. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi szigorúan véve a szülői hzban kezdtük, de nem így. Teljesen külön lakrész, külön bejárattal, külön háztartással. Mintha csak egy társasházban lennénk szomszédok. Ettől függetlenül egy idő után már nagyon vártam, hogy költözzünk, nem jó ilyen közel lenni. Közös háztartásban pláne kényelmetlen lehet ez mindenkinek.
2020. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

hát, 4es, azért ez elég erős túlzás... minket se dobott meg senki pár millával, mégis már saját lakásban élünk és még nem vagyunk 30 évesek... és nem milliomos egyik család sem, én közalkalmazott vagyok, férjem szakmunkás... de dolgozunk, egyetem mellett is, albérletbe jöttünk, majd kötöttönk 2 fundamentát, amellé felvettünk 1 hitelt, amit idén ki is fizettünk. Ja, az igaz, hogy nem bp belterületén vettünk lakást... egy 63nm-es panekünk van, 2014ben 3M-ért vettük, Pécstől 20km-re, minden van a városban is és mivel itt van a megyeszékhely is, munka is van mindig.


Kérdező. Én nem vállaltam volna semmi pénzért a szülői házba. Amíg magamat sem vagyok képes eltartani, hogy akarok egy gyereket?! Nem beszélve arról, hogy egy ilyen helyzet a családi viszályok melegágya

2020. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#3

Akkor nagyon egyszerű a dolog, addig nem kell gyereket szülni, amíg nem élsz külön. Önálló életre nincs pénzed, de egy gyereket felnevelni van?


Én biztos nem hoznám ilyen kellemetlen helyzetbe a családot, ez szimplán önzőség. De hát ez van. Nekem sem tolnak lakást a seggem alá, de pár év alatt simán össze lehet spórolni hitelönerőre.


Remélem azért elviselhető lesz a dolog. Na meg persze nagy öröm is azért, csak parázok is, hogy milyen lesz :D

2020. ápr. 18. 16:43
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Hat lesz sok siras,arra keszulj fel,de tobb az orom vele szerintem. Annyira cukik. Foleg mikor kusznak,masznak.
2020. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!