Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik baba nem fogadja el a...

Amelyik baba nem fogadja el a cumit az soha nem is fogja?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem mivel éjjel nappal csak komfortszopizna a babám és így semmire nincs időm,hordozó kendőt nem tudok venni mivel ahol élek nem találni olyat.
2020. ápr. 20. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hol élsz, a világ végén? Mindenhol ismerik a hordozókendőket. Amazonról is lehet rendelni.
2020. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kulfoldon hol? Ha Nemetorszag, akkor tudok tippet adni, illetve arulok is egy hasznaltat epp, ami 2-36 honapos korig jo allithato kendos csatos.
2020. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerbia, Vajdaság. Itt sajnos nem igazán van ilyen de ha van is akor a nagyobb városokban, és én nem igazán tudok utazgatni más városokba sajnos.
2020. ápr. 20. 15:37
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Online rendelés. Mivel eleve neten írogatsz, így menne.

Sokkal jobb ötlet, mint akarata ellenére cumit erőltetni a szájába, amikor okkal keres téged. 20 évesen lehet inkább tanulnod kellett volna.

2020. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
A lányomnak sem kellett a cumi, inkább kiköpte. Három hónapos kor után már nem is próbálkoztunk vele, inkább az ujját szopta. Online valóban megoldható a hordozó vásárlása, mi is így vettünk. Hiába nagy város, itt sem igazán lehet kapni. Főleg amennyi fajta van. Interneten minden elérhető. :)
2020. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Nekem sem fogadta el a cumit elsőre... Másfél hónaposan próbáltam neki adni... Aztán 1-2 hét után végül csak nem köpte ki...

Utána könnyebb volt a sétáltatás és az elalvászat is... :)

2020. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónaposan fogadta el, de akkor is azért próbáltam mert beteg, nyűgös volt.
2020. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónaposom nagy cicista, voltak rossz perceim, mikor cumit dugtam a szájába, nem kellett neki. Cumisüveget sem használunk, pohárból itatom. Ha nem fogadja el, nem kell erőltetni, rászoktatni szegényt valami teljesen mű dologra csak a mi kényelmünk miatt. Az a pár hónap hamar eltelik, ha a cicid kell neki, akkor az kell neki, nem hülyék a babák. Ha nem komfortszopizna, lehet, tejed sem lenne elég.
2020. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!