Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik baba nem fogadja el a...

Amelyik baba nem fogadja el a cumit az soha nem is fogja?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem mivel éjjel nappal csak komfortszopizna a babám és így semmire nincs időm,hordozó kendőt nem tudok venni mivel ahol élek nem találni olyat.
2020. ápr. 20. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2020. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Postan is lehet venni, a hordozotar.hu-tol kolcsonozni is tudsz 1500ft/het+pk.
2020. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Két és fél hónapos, nem tudom hogy külföldre lehet e rendelni sajnos.
2020. ápr. 20. 11:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia

Milyen cumit próbáltál?

Nekünk mam van, azt elfogadta rögtön. Nálunk is állandóan cicizett volna és csak sírt és sírt de utóbb már a cici se kellett mert csak cumizott vol a rajta de jött belőle a tej...

Kaptun kajandekba előtte egy mam cumit és bár nem akartam cunira szoktatni, uxg éreztem muszáj odaadni mneki. Azonnal elfogadta és be is aludt.

Próbálj ki többféle cumit, hátha valamelyiket elfogadja.

2020. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát a miénk nem fogadta el.Mindig kiköpte, ennyi idős korban már elengedtük ezt a dolgot.
2020. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3hónapos, még mindig oklendezik tőle, sztem már nem fogja elfogadni. Nekem is a komfortszopival van a bajom, főleg, hogy az estivet, mert ha kiesik a szájából sír. Jó lenne a kis ágyába szoktatni de így esélytelen.
2020. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Fogzás kezdetén fogadta el es csak mam cumit.
2020. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Soha nem fogadta el, pedig már a létező összes formát méretet megvettük. Nagyon hasfajós volt és reméltem hogy ezzel könnyebben megnyugszik. De nem kellett neki, én próbálkoztam vele később is de sose kellett. Van amúgy jó oldala is, mégpedig hogy leszoktatni se kell majd a cumiról.
2020. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Középső fiam eleinte nem fogadta el. Szerettem volna ha cumizik, mert ő is állandóan cigizett volna. 1 hónapon keresztül minden nap dugdostam a szájába mire elfogadta. Nagy szolgálatot terry végre utána aludt mindenki. Igaz 3.5 éves korában nagy nehezen szokattam le róla, de akkor sem bántam meg.

Legkisebb fiam most 1 éves. Sokáig nem fogadta el ő sem. Van cumija, szem előtt van, kb 2-3 naponta bekapja 1 kicsit és ennyi. Alváshoz sem fogadja el. Csak a cici. :/

2020. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Okos telefon folyton kijavít.

Szóval természetesen *cicizett, és *tett.

2020. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!