Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas is jart mar igy hozzatapla...

Mas is jart mar igy hozzataplalasnal ennyi idos gyerekkel?

Figyelt kérdés

Igazabol egy kis biztatasert jottem :(

10 honapos a kisfiam, mindig is tapszeres volt. 6 hos kora ota probalkozom a hozzataplalassal, gyakorlatilag nulla sikerrel. Semmit nem hajlando a mai napig megenni. Max 50 miliket de csakis kizarolag kortet. Minden mast elbol eutasit. Igazabol nem tippet varok most toletek, mert sztem mar mindent az eg vilagon kiprobaltam de tenyleg mindent. Csak azt szeretnem tudni, hogy ez massal is elofordult e mar h ebben a korban egyszeruen nem lehet csak tapszerrel etetni a gyereket?



2020. ápr. 23. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

9 hónapos a kisfiam. Semmilyen pürét nem hajlandó megenni. Az elején még eszegetett kicsit, főleg az almát, körtét. De egyszer csak "szájzárat" kapott, azóta semmi kanalasat.

Viszont szívesen rágcsál darabosat. Vagy pl egy banánt elmajszol. De csak úgy, hogyha ő eszi, nincs darabolva. Vagy baba kekszet, kukit. Illetve a mi ebédünkből kóstolgat (persze amit lehet). Szívesen eszik vajaskenyér kockát, főtt zöldségeket levesből.

Esetleg ezt nem próbáltad még?

2020. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Azt is próbáltad már, hogy hagyod a p... ba? :) Nem, ugye?

Pedig az az egy jó megoldás az ép elméd megőrzésére.

Első gyerekem 16 (!) hónapos koráig nem volt hajlandó tápszeren kívül semmit enni. Akkir valami átkattant nála, de jó evő sosem lett.

Második gyerekem pedig már 10 hónaposan "kievett minket a vagyonunkból" olyan zabagép, pedig semmit nem csináltam másként.

2020. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 1 éves koráig csak anyatejet fogadott el, utána pedig a rendes felnőtt kaját. A péptől undorodott.
2020. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Probaltam mar h hagyom p....ba! Tobbszor is. Mondom h mar mindent probaltam. Az igaz h a darabosat elmajszolja de persze nem mennyiseget, nagyon kis keveset. Egy csipet kenyer mondjuk
2020. ápr. 23. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
4, na, akkor nem is igaz a panasz. Eszik, csak nem annyit és nem azt mint szeretnéd. Szokj hozzá!
2020. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igaz, mert csak majszolja. Aztan mikor tele a szaja mert mar egy csomo falatot bekapott akkor kitaltja a szajat es ordit, nem nyeli le.
2020. ápr. 23. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Tápszeres volt ő is, de nem görcsöltem rá, persze 10 hónapos koráig kosoltólt mindent amit kora alapján lehetett. De 4-5 kanálnál többet nem evett semmiből. Nem nagyon érdekelt, a védőnő is meg a gyerekorvos is azt mondta hogy jól fejlődik nincs gond, van ilyen. Én csak azon voltam hogy kóstoljon, nem érdekelt hogy nincs kiváltva egy étkezés sem. Aztán pont 10 hónaposan jött egy hirtelen váltás, amikor egyik napról a másikra elkezdett enni.. De úgy, hogy kb 2 hét alatt 3 étkezése lett teljesen kiváltva.
2020. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uvegest sem? Az finomabb purenek,mint amit az ember otthon összekutyul.
2020. ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uvegesrt se. Mondom mindent kiprobaltam, semmi nem jott be. De megnyugtato h massal is volt igy😅
2020. ápr. 24. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!