Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagáltatok volna erre...

Hogyan reagáltatok volna erre az átverésre? Hasonlóan?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 26. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szemétség és elborult elmék találták ki.
2020. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először elsírnám magam és ordítanék a férjemmel, hogy mit képzel, miért hozza rám az infarktust. A nőnek kb lepergett az élete, ha ez valóban megtörténik a baba meg is halhatott volna. Ez a fajta prank gonosz és évek után sem változik át viccesbe.
2020. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Szerintem elgondolkodtam volna a váláson.Más életével nem viccelünk.
2020. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelni se tudom, hogy ilyennel viccelne a férjem. Hetekig imádkoztunk a kislányunk életéért, lélegeztetőgepre kötve lebegett élet-halál között, soha nem viccelne ezzel egyikünk sem.

Szeretem a humort, az átveréseket is, de ez túlmegy azon a határon, ami vicces. Ezen én nem tudok kívülállóként sem röhögni, nem hogy résztvevőként.

2020. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ennél a viccnél rádöbbentem volna, hogy rossz társat választottam magam mellé.Van humorérzékem,de ez nem humor. Úgy is rossz volt nézni, hogy tudta az ember kamu.Ezt átélni.. borzalom
2020. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vicc azt jelentené nekem, hogy nem a megfelelő emberrel vagyok együtt.

Nem neveznek tarsnak egy olyan embert, aki ilyennel viccel

Válóok

2020. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kutyat tényleg ott tartják bezárva?
2020. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem vicces, fogalmam nimcs hogyna reagaltam volna, valoszinu igy mint a nő. Egyebkent elolvastam a kommenteket egy részét es mindenki írja hogy a nő allanodan azt mondja h el akár valni az ilyne prankek utan meg hogy látszik hogy nem is szeretik egymást. Nem tudom, nem ismerem oket, egy videot se lattam toluk csak most ezt. De ha valaki ilyennel viccelodik,az nem normális. Remélem hogy rajott a no erre es mar kulon élnek boldogan.
2020. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én párom rettentően humoros, mindennapjaink része a folyamatos viccelődés. De ha egyszer is ilyet csinálna, ott lenne vége a kapcsolatnak. Ez egy morbid kínzás az én szememben, nem humoros egyáltalán. És azokat sem értem, akik ilyeneket néznek online. Mondom ezt tényleg úgy, hogy más, tényleg vicces prank-eket az én uram is elkövet.
2020. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!