Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya az, aki elmegy egy...

Rossz anya az, aki elmegy egy hétre a férjével nyaralni, és a gyereket a nagymamára bízza?

Figyelt kérdés
2 éves gyermekemet nem szivesen vinném külföldre egyelőre. De nélküle se akarok menni. Nagyon hiányzik, ha nincs velem. A férjemmel viszont már évek óta nem voltunk sehol nyaralni. A kapcsolatunknak is jót tenne.
2010. júl. 28. 12:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Menjetek belföldre, egy baba barát szállóba és már meg is van oldva
2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szia, ez a körülményektől függ. ha a kicsid szereti a mamát, és hosszasabban is elvan vele, és már próbáltátok is, akkor nyugodtan otthagyhatod. más kérdés, hogy én nem tudnám az enéymet otthagyni sehol ennyi időre, mondjuk nálunk nem is lehetne, de ha lehetne se, annyira hiányozna, hogy nem tudnám jól érezni magam. de ha neked így megfelel, és a kicsid is jó kezekben van, akkor nem, nem vagy rossz anya! :)

az enyém 20 hónapos

2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én nem tartanálak rossz anyának, nálam is máshol kezdődik ennek a jelentése.

Inkább én is irigyellek, de nem rosszindulatból.

2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia! Na ha ezt a kérdést akkor olvasom amikor még nincs gyermekem egyértelműen azt válaszolnám hogy szerintem nem helyes! De! Van egy férjem, egy jól működő házasságom és nem utolsó sorban egy 16 hónapos lányunk. Ha úgy érzed hogy el tudsz szakadni tőle és nem egy rémálom lesz a hiánya nyaraláskor nyugodtan hagyd rá a mamára, ha megbízol benne. Szerencsés vagy, én is bármikor itt hagyhatom anyuékra, az már más kérdés hogy valóban rohanok minden honnan haza és nem mernék külföldre utazni, de ezt neked kell eldönteni. Nekem úgy tűnik hogy szíveddel nagyon vágysz rá, de visszahúz a pici, pedig tudod hogy jó helyen lenne. Ha ezt tisztába tudod tenni én mennék, szerencsések vagyunk hogy van kire ráhagyni a gyerekünket.
2010. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A kicsinek rossz lesz, sogornőméknél tapasztaltam, én nem mennék
2010. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy sokan írtatok. Őszintén szólva szivesebben vinném magammal, mert nem bírok nélküle lenni, ideges leszek,ha nem tudom mi van vele. Még boltba, vagy ügyeket intézni se szivesen megyek el nélküle, még ha az apja vigyáz is rá olyankor. Voltunk már nyaralni együtt hármasban, már 4 hónaposan vonatozott, jól bírta. Megkímélném a repülőtéri várakozástól és attól,hogy esetleg rosszul aludna a szállodában vagy apartmanban. Lehet,hogy idén se megyünk sehova, nem szerveztük még meg, csak szeretnénk. Az apja se hagyná itthon, szóval bizonytalanok vagyok ebben a kérdésben. Lehet maradunk itthon, belföldön, az a biztos és visszük magunkkal.
2010. júl. 28. 13:52
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyébként sógoromék ekkora gyerekkel költöztek ki Amerikába, a kicsi jobban bírta az utat mint ők.
2010. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon egyénfüggő megint....itt sokmindentől függ, a gyermekeddel a nagyszülőkkel való kapcsolatodtól, na meg a saját érzéseidtől is. Én személy szerint megőrülnék a fiam nélkül, egyszer a hiánya miatt, egyszer meg hogy kihagyom az élményekből.És ő sem bírná, ez 100 %. Nem tudnám itthon hagyni. De ha te bíztad már a nagyszülőkre és úgy gondolod, hogy jól viseli (na meg ti is), akkor rajta. Bár ha már mennék, egy hétvége is bőven megtenné és akkor is otthon járna az eszem. A kérdésre a válasz, valaki nem ettől jó vagy rossz anya, ezért biztos nem leszel az.
2010. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

azért egy 2 évessel tervezett külföldi nyararalás nem kell túlkombináli, hogy mi van ha ez, meg az..pozítív hozzállás

Amúgy a gyerekek sokkal könyebbe vesznak mindent, mi felnőttek vagyunk hajlamosak mindenből nagy ügyet csináni

2010. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!