Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának nagyon...

Akinek a babájának nagyon hasfájós volt az mikor múlt el?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik már majdnem születése óta evvel szenvedtek.

1 hét múlva lesz a babám 3 hónapos és amióta hazahoztuk azóta szenvedünk a has fájással, a nagyon hasfájós babáknál is 3 vagy 4 hónapos korban múlik el?


2020. ápr. 28. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekunk is bejott a 3 hónap.Akkor mult el.Igaz szerintem közrejátszott a tápszer csere is.
2020. ápr. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt nekünk is . Volt pár hét szünet , nem akarlak elkeseríteni , de aztán jött a fogzás 😅
2020. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is anno legalább 3 kérdést kiirtam ezzel kapcsolatban. Szó szerint sokszor elsirtam magam olyan nehéz volt. Az én kisfiam 3 napos korától rettenetesen hasfajos volt. Az első 3 hét maga volt a pokol. Azt hittem nem élem túl. Aztán pótlás képen, kapott az Aptamil komfort nevű tapszerbol. Ez direkt kolikas,hasfajos babáknak van. (Ausztriában élünk - kb 22 Euro) Azóta egyre jobb lett a helyzet és most már 13 hetes nagyfiu és kijelenthetem túl vagyunk a nehezen! Tudom hogy érzed magad! Ha tudsz, ne szegyenlj segítséget kérni - nekem sajnos senkim nem volt. És nagyon nehéz ha egy kisbaba éjjel nappal sír. Az összes cseppet, megymagparnat stb kiprobaltam,mindent megvettunk, nekünk csak a tápi vált be. Minden jót, kitartást!
2020. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!