Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos múlt a kislányom...

Évi89 kérdése:

1 hónapos múlt a kislányom roppant módon hasfájós+kólikás is bizonyára a viselkedéséből ítélve Valaki valami megoldás? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Sokszor sőt ..a hangom se nyugtatja meg és napközben, sőt este sem alszik ha el is szunyókál 15 perc múlva ébren van és csak sír sír és sír. valaki nyugtató módszert szeretnék bevetni,hallotam homeopátiás szert mi a véleményetek róla ? tanácstalan vagyok.köszi előre is

2014. aug. 22. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált az Infacol. Amúgy 3 gyerekemből 2 iszonyú kólikás volt, hetekig szenvedtünk.
2014. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az espumisan, de mást nem is próbáltunk, mert ez hatott....
2014. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

schüssler sót ajánlanak sokan,magnézium foszforikum(remélem jól írtam).

Én vettem,de mire megvettem, egyet használtunk el belőle.tehát magától elmúlt(mondjuk mi éjszaka aludtunk,a baba is nyugodt volt estére,nálunk az etetés volt kínszenvedés.

Ami bevált,de elfogyott és nem lehet kapni: Gripe Water.A régi fajta Woodwar's-os,nem a mostani babuline gyártmány.

Ez elfogyott,akkor vettük a sót,de el is múlt a hasfájás,így nem használtuk.Ha olyat tudsz szerezni(Angliából vagy nem tudom,valakinek kimaradva) az nagyon jó.

Most 3 hónapos a baba.

2014. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!