Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A párom és családj...

Mit tegyek? A párom és családja nem hajlandóak levenni az utcai cipőjüket.

Figyelt kérdés
Ami nem is zavarna de van egy 10 hetes újszülött kisfiam. Sokszor a koszos munkás cipőbe is bejön a párom a babaszobába. Ne értsetek félre nem akarom steril környezetbe nevelni kell a kosz majd neki de nem most hanem ha már játszik kuszik mászik akkor kivédhetetlen de ha leesik a ruhája a földre vagy a játéka nem hiszem hogy most még abba a korba lenne. Nem tudom, hogy szokathatnám rá páromat hogy levegye a cipőt papucsra és hogy ne papucsba szaladgáljon a kertbe.
2020. ápr. 30. 19:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Megkerted es kiabalt? Hat jobban is megnezhettes volna kinek szulsz.
2020. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Dobd ki a cipőjét a kukába aznap, amikor elviszik a szemetet.
2020. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%
Most biztos jön a lepontozás de azért én ezt nem venném ilyen véresen komolyan. Mi az hogy a kérdező megnézhette volna kinek szül mint ahogy a 10es írja? Azért ez nem váló ok.Anyósoméknál nem szokás mégis 4 nagyon egészséges gyermeket nevelt fel. Nálunk szokás volt,mégis én vagyok a gyengébb immunrendszerű. Ha párom véletlenül nem veszi le nem dől össze a világ. Szóltam neki,akkor levette mondjuk ő nem kiabált. Azért ez fura. Mit mondd a párod miért nem veszi le? Szólj neki többször,kérd meg,ne add fel
2020. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Hát ne is haragudj, de a párod egy tuskó.

Alapból nem értem az ilyeneket, vannak ismerőseink, akik azért nem jöttek át hozzánk többet, mert megkértük őket, hogy vegyél le a cipőt. Náluk nem kellett, kutyák is ki be mászkálnak megállásnélkül, nem mossák a lábukat sem.

Én valószínűleg elküldeném a francba a páromat, költözzön a retekbe a szüleihez, gondolom ott is ez a módi, ha nálatok sem veszik le a cipőt. Vagy felfogja, vagy mehet a francba. Ha ekkora bunkó, nem is értem, miért szültél neki.

2020. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom eddig is ilyen volt a kedves partner... A kezdetektől kellett volna szolni
2020. máj. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
8%

12!


Ha a párom ilyet csinálna, ő is a kukába kerülne.

2020. máj. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Marha nagy bunkoság. De komolyan. Én zavarom ki, ha már a nappaliba papucsba trappol be. Ha kiabál, hát kiabáljon, végül is orditva is le lehet venni a retkes cipőt...
2020. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
16. Legalább megszabadulna, Tőled.
2020. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem is értem milyen helyen nőtt fel az akinek nem evidens, hogy ha belépsz egy lakásba, leveszed/megkérdezed, hogy levedd-e a cípődet.


Én 1 ilyen emberrel találkoztam, mikor a digisek jöttek bekötni a netet, egyből rászóltam, hogy a cipőt legyen kedves levenni, mert most takarítottam.


Aztán volt olyan is, hogy jött a csávó aki a kiságyat meg a bútorokat szerelte össze, a babaszobába, ő ugye nem ment máshova, csak az előszobán keresztül a babaszobába, a szerelés után úgyis ki kellett takarítanom, így mikor húzta volna le a cipőjét, mondtam neki, hogy hagyja csak, úgyis takarítok, ha elment, de legalább neki evidens volt, hogy ha belép valahova leveszi a cipőjét.


2 éves a lányom, de másfél éves kora óta kérni sem kell, hogy vegye le a cipőjét, a poén benne az, hogy míg én kicsinek gondoltam ehhez, a férjem már elkezdte tanítani rá, szóval neki nagyobb igénye van erre, mint nekem.


Énis csak azt tudom mondani, hogy rossz embert választottál. 20on évesen már nagyon nehéz valakit átnevelni. Ez márpedig a nevelés hiánya, nem nevelték bele, hogy tisztelje a másik munkáját, a tisztaságot, stb-t.

2020. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

18!


Az a cél, cukorkám, hiszen ha annyi esze van, hogy a cipőmet a kukába dobja, annak a kapcsolatnak annyi is

2020. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!