Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A párom és családj...

Mit tegyek? A párom és családja nem hajlandóak levenni az utcai cipőjüket.

Figyelt kérdés
Ami nem is zavarna de van egy 10 hetes újszülött kisfiam. Sokszor a koszos munkás cipőbe is bejön a párom a babaszobába. Ne értsetek félre nem akarom steril környezetbe nevelni kell a kosz majd neki de nem most hanem ha már játszik kuszik mászik akkor kivédhetetlen de ha leesik a ruhája a földre vagy a játéka nem hiszem hogy most még abba a korba lenne. Nem tudom, hogy szokathatnám rá páromat hogy levegye a cipőt papucsra és hogy ne papucsba szaladgáljon a kertbe.
2020. ápr. 30. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg kérd meg rá?! A gyerek apja a munkás cipővel jár be a baba szobába?! Jesszus..
2020. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem vol gyerek, a párod levette a cipőjét?
2020. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megkértem rá. Kiabált.
2020. ápr. 30. 20:05
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem. Vhogy ez nekem evidens, hogy nem járkálunk utcai cipőben a lakásban, ha van gyerek, ha nincs, ha újszülött, ha nem. De tény, hogy léteznek olyan emberek is akik autóban, lakásban dohányoznak, na az is egy kutya.

Itt a gyerek tized rangú, alapelveknél keresendő a probléma.

2020. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
na ez egy olyan szokás, amit én nem tudnék elviselni. undorító, igénytelen, tapló paraszt dolog, ha van gyerek, ha nincs. lehet ha az ő feladata lenne a takarítás, rájönne, miért olyan jó dolog a papucs.
2020. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is dolgozik, de ahogy hazajön az az első hogy átöltözik itthoni cuccbba, papucsot vesz. Ha nagyon piszkos, az első hogy lezuhanyzik, hozzánk oda sem jön addig. Csak dob egy puszit, utána persze bepótolja. Nekünk 9 hetes a babánk, mi sem akarjuk "sterilen nevelni", de könyörgöm, ha dzsuvás, alap, hogy megtisztálkodik...nekem kicsit magas ami nálatok van.
2020. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom szak szimpla utcai cipőben járkált itthon mikor hazaért, volt hogy később vette csak le a cipőjét, de amint meglett a baba erről leszokott. Párszor szóltam, mikor elfelejtette, és akkor kapcsolt.

Meg kell értenie a párodnak, hogy főleg most, nem kellene hazahurcolni a bacikat, vírusokat. Érvelj azzal, hogy a pici még nem kapta meg az oltásait, nem ilyenkor szoktatjuk a betegségekhez! Ha kiabál, kiabálj te is, hogy megértse végre.. Nem is értem, hogy lehet ennyi esze egy férfinak.

Anyósomék is folyton utcai cipőben masíroztak be a szobába, kézmosás nélkül taperolták a gyereket meg a cuccait, őket is az oltásnélküliséggel tudtam meggyőzni..

2020. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is ez volt a "divat" 🙄


Senki sem vette le a cipőjét, trappoltak be a mocskos redvás pudvás lábukkal be a frissen takarított lakásba.


Ahogy megszületett a kisfiam és a lakást is á-zig felújítottuk, így mikor jött valaki és nem tisztelt meg minket és a pici babát azzal hogy leveszi a cipőjét már az ajtóban, arra úgy ráförmedtem, hogy majdnem leszállt a haja is. Utána nem kell aggódni, mindenki megtanulta hogy bizony, nálunk is le KELL venni már az ajtóban a cipőt!

2020. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
En eddig azt hittem, hogy csak a Baratok Koztben jarkalnak utcai cipoben bent... Nalunk alap dolog, hogy lakasba beer, cipot levesz, leteszy papucs felhuz... Sot, most meg Sanytollal is atfujom a. Cipo talpat, kilincset...nem koszonne meg, amot tolem kapna, ha munkas cipoben vegig szambazna a lakason...
2020. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy paraszt.... mondd meg neki. Ultra bunkosag nrm levenni a cipot.
2020. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!