Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti hogyan bírtátok ki...

Anyukák ti hogyan bírtátok ki a hasfájós időszakot?

Figyelt kérdés

Esetleg akinek a babája extrém hasfájós volt hogyan vészeltéttek át?

Szörnyű ez az időszak mintha soha sem akarna véget érni.


2020. máj. 3. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Jobban odafigyeltem az étrendemre és elmúlt a dolog.
2020. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Masszírozás, torna, cseppek, hordozás és rengeteg türelem. Teljesen csak az idő fogja megoldani
2020. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hasfájós babám mindig délután 4-től 6-ig sírt menterendszerűen. Semmi nem használt, aztán kinőtte. Viszont már 3 hósan átaludta az éjszakát. A másik egyáltalán nem volt sírós, csak nem aludt éjszaka, hanem 1-2 óránként kelt. Na az rosszabb volt.
2020. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Na most jooool le leszek pontot a de tápszerrel. Csökkentett laktoz tartalmú, hasfajasra való, szorulását való tapszert kapott. Mintha elvágták volna.
2020. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor sírva. Nagyon rossz volt nézni, hogy a kisfiam szenved és én nem tudok csinálni semmit. A háziorvos Espumisant írt fel, de nem használt, aztán a patikába kértem, hogy adjanak valami mást. Kebene baby volt a gyógyszer neve, attol meg hasmenést kapott, nagyon megijedtem, úgyhogy azóta nem adtam semmit, de nem is fájt a hasa többet, mintha elvágták volna 😊
2020. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
4-es ! Én is ! Tápszerre váltottam szoptatás heyett. Szerintem egyébként most muszáj jackiebe ülnék! 5 hós volt.
2020. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!