Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat eszik a babám, mit...

Sokat eszik a babám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz 2 hónapos, tápszeres. Általában 2 -2.5 óránként eszik, ritkán bír ki 3-4 órát. 120 ml-t kap egy étkezésre. Nagyon hízik, már majdnem 5 kg. 2850 grammal született, 2650-el jöttünk haza. Cuppog, szívja a kezét, bekapja az ujjamat, ha nem adok neki, akkor sír. A védőnő mondta, hogy sok lesz. Mit tegyek? Próbáltam itatni is étkezések között, de nem használ.

2020. máj. 7. 13:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37 hétre született ikreim 2 hós korukra duplázták, 4 hós korukra triplázták a súlyukat. 2170 és 2390 grammal születtek. Mindig annyit kaptak, amennyit igényeltek, és akkor, amikor igényelték. Ja és 4 hós korukig a 4 óránkénti evés csak “álom” volt.
2020. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak bólogass erősen

A gyereket meg ne hagyd éhezni

Később ha “étkes” gyerek, akkor is a minősége , nem a menyniségen kell fogni...

2020. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják ami a nagykönyv szerint kell legyen. Mikor mondják hogy így meg ennyit bólogatsz persze igen hogyne. Aztán otthon meg annyit adsz neki amit igényel. Nem véletlenül kéri azért mert éhes szüksége van rá.
2020. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia, pont akartam ilyen kérdést kiírni.

Vasárnap lesz 2 hós a kislányom, igaz 3. baba de ő tápszeres. Sokszor enne 2 óránként és úgy kell kihúzni az időt. 5 kg, szépen hízik. Szerintem ha nem bukik, hányja vissza a többletet akkor nincs gond. :)

2020. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elég vaskos combjai vannak, félek mit fog mondani a gyerekorvos.
2020. máj. 8. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!