Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek a babátokat fűben...

Engeditek a babátokat fűben mászkálni csak egy pelusban?

Figyelt kérdés
Nem kéne ráadni legalább egy kis body-t ilyenkor? Engem legalábbis biztos szúrna a fű, az tuti.

2019. jún. 27. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Engedtem. 6 eves es meg el. Ha zavarja terits ala egy pledet vagy torcsit.
2019. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Arra gondoltam én is, hogy attól függ, pázsitról vagy valami száraz esetleg tüskés valamiről van szó.

Én szívem szerint tennék rá, bodyt is és eldobható pelus esetén rövidnadrágot is.

2019. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy egyesek akik kiteszik mászni egy szál pelusban a kisbabájukat a fűbe, azok másznának-e egy szál bugyiban ugyanott négykézláb...
2019. jún. 27. 15:33
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért ilyen melegben néhol már eléggé ki van száradva a fű...
2019. jún. 27. 15:35
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Igényes, gondozott fűben nagyon jó érzés, szoktunk a kertben labdázni egy szál pelusban. 😊 Imádják a gyerekek és én is élvezem. Száradt, gazos helyen kell a body, de mi odafigyelünk a kertünkre.
2019. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Én engedném, de nálunk rohadt sok a kullancs. Ha szép gondozott a fű, nekem is jól esik pl mezítláb mászkálni.
2019. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk szúr még


Nem


Amikor unokatesóméknál vagyunk akkor igen ott majd megszólal a pázsit


Bár nyári pántos ruha van rajta de nem véd a fűtől

2019. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jah arról nem is beszélve,hogy kullancs, hangya, mindenféle bogár, meg még ki tudja mi a fene van a fűben...és meztelenül beteszitek a fűbe a gyereket. Hát nem semmi.
2019. jún. 27. 17:06
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

A te gyereked nem jelzi ha nem tetszik neki valami? Akkor beteg.

Egyébként sajnos nincs kertünk, így nem tettem le, de jó lett volna, mert szenzorosan fejleszt és volt problémánk ezzel.

2019. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Persze, a gyerekemben van egy beépített szenzor ami jelzi 3 méteres környezetében a kullancsokat, mindenféle bogarat, a hőmérsékletet, a fű szúrási indexét

százalékban átszámolva együttesen átlagosan.

2019. jún. 27. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!