Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egyutt alszik a babajaval:...

Aki egyutt alszik a babajaval: hogyan?

Figyelt kérdés
Egy ágyban ölelkezve vagy babaöböl vagy hogyan?
2020. máj. 8. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Babaöböl
2020. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szintén
2020. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
+1 babaöböl, de úgy, hogy rendes 60x120-as kiságy, egyik oldala leszerelve és úgy átalakítva az apja által, hogy hozzá van kapcsolva az ágyhoz, mint egy "normál" babaöböl.
2020. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
+1 babaöböl. Apukája valahogy nagyon könnyen megfeledkezik magáról alvás közben, nem igazán érzi a környezetét, ami engem még annyira nem is zavar, de számtalanszor kellett már a macskát kimenekítenem alóla, egy újszülöttel ezt valahogy nem akartam eljátszani :D Így biztonságos és velünk is van. Plusz ha kicsordul a pisi este, az nem az egész ágyat áztatja.
2020. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az en babam (ket hetes sincs) azonnal felebred ha eltavolodom mellole. Szoros testi kontaktus kell.. mit javasoltok?
2020. máj. 8. 12:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Marmint egyuttalvasra. Eddig siman mellettem volt, hozzamsimulva. De most azt olvastam hogy ez nem ajanlott..
2020. máj. 8. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Sima franciaagyban. A matrac kemèny, baba a fal mellett, nem volt akkora rès, hogy beleszorulhasson. Megbìzhatò forràsbòl mèg sose hallottam olyat, hogy ez veszelyes, vagy nem ajanlott. Èvtizedekkel elmaradott az a szemlèlet, hogy ez veszeleys vagy karos.
2020. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Magat az egyuttalvast nem nem ajanljak, de babaobolben vagy valami egyeb biztonsagi kellekkel... mert rahuzom a takarot vagy rafekszem (ez utobbitol kevesbe felek)
2020. máj. 8. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is babaöbölben van, bár nem tudtam, hogy ez együtt alvásnak számít. Közénk nem tudnám behozni az ágyba, biztos egy percet sem aludnék nyugodtan, félnék h ráfordulok vagy valami. Egyszer éjjel vettem magam mellé szorosan, mikor nem tudott aludni, csak dobálta magát az öbölben, de nem tetszett neki. Az öböl bevált, ha mocorog, csak benyúlok, megsimizem, visszadugom a cumit a szájába vagy ilyesmi. Meg mostanában nagy kézmániás lett, nagyon szereti fogni a kezemet. 3,5 hónapos kislány. Szóval a lényeg h az öböl nagyon jó szerintem.
2020. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Babaobollel voltunk mi is fe 2 het utan rajottem h ez tarthatatlan mert egyetlen percet se tudtam aludni ahogy egesz ejjel mocorog. Ugyh en atszoktattam a sajat szobajaba. Esetleg probald meg egy polodat beteszed melle a babaobolbe erezne az illatodat es talan nem viseli meg ha odebb huzodsz
2020. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!