Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki egyedul...

Van olyan anyuka, aki egyedul alszik a babajaval (kuszo, maszoval) az agyban? Hogy oldottatok meg, hogy ne essen le? En korbe rakom magunkat parnaval, vastag pupos pokroccal, de szerintem mar ez is keves lesz.

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Én vettem babaöbölt, amit a szülői ágyhoz tudtam csatolni, az volt az ő térfele, így nem tudott leesni. Ha lett volna több hely az ágy mellett, a kiságyat tettem volna oda úgy, hogy leveszem az egyik oldalát. Nekünk ez így bevált, együtt is voltunk, de mindenki a maga helyén. :)
2018. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekunk is babaobol van mellette,csak hat abbol is ki tud maszni,kuszni ha akar,az oldal racsat sem tudom feltenni, mert akkor mar kicsi a hely neki,meg felek is ha felul kapaszkodva esetleg felallna es kiesne.

Megkerdezhetnem,hogy mennyi idos a babad?

2018. szept. 28. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
20 hónapos, már a saját kiságyában alszik, de van, hogy hajnalban felébred és odabújik mellém. Akkor kicsit arrébb megyek, és akkor elfér úgy az öbölben, hogy keresztben fekszik, és nem hosszában. :) De úgy látszik ez babafüggő, az én fiam nem akart leesni. Miután elaludt nem ficánkolt már, lehet a te gyereked sajtkukacabb!
2018. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, még ami eszembe jutott, hogy nekünk a falhoz van tolva az öböl, így nem tud kiesni.
2018. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Falnál van az ágy, a lányunk belül, én középen, apa kívül. Így kettőnkön kell átmásznia, hogy lejusson, tutira felébredünk rá. Amúgy már nagy, 3 éves, soha nem esett így le.
2018. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is a kisagyba kellene szoktatni,de sokat kel fel meg ejszaka es az megjobban faraszto lenne, ha felkene kelni.

Meg egyenlore nem annyira mozgo,de sosem lehet tudni :)


Koszonom szepen a valaszodat :)

2018. szept. 28. 18:01
 7/12 A kérdező kommentje:

4

Ez jo otlet csak sajnos nem megoldhato :/


5

A szoba elrendezese es a butorok miatt igy sem tudom megoldani.

Koszonom szepen.

2018. szept. 28. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan így voltunk mi is, hogy a kiságyat nem tudtam volna odahúzni.:/ Viszont, mióta külön tettem (maradt egy szobába velünk) ritkábban kel éjjel, pedig nagyon féltem tőle, hogy hogy fog átszokni. Lehet egy próbát megérne nektek is! Szívesen, bár nem hiszem, hogy sokat segítettem! :)
2018. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyebkent mar jo par hete szerettem volna at szoktatni,csak a fogzas miatt nehez napokat elunk meg,igy meg nem jutottunk oda.De ha “csendesul” megprobalom,hatha :)
2018. szept. 28. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Alacsony matracon aludtunk (kb. 160×90 nagyságú, 10 centi vastag). A franciaágy és a fal közé volt letéve. Aludtunk már úgy is, hogy rátoltuk a franciaágyat a falnál álló komódra, így nem tudott leesni (ez annyiból nem volt praktikus, hogy a komód alsó fiókjai használhatatlanok voltak így). A lábához én is összehajtogatott pokrócot, vagy paplant raktam. Nemrég költöztünk, itt kisebb a hálószoba, nem fér be a matrac a franciaágy mellé, a franciaágyat nem tudom nagyon tologatni, így azon alszunk és én is körberakom magunkat minden hülyeséggel (konyhai szék, éjjeliszekrények, nagy párnák, egy nehéz LEGO-s doboz stb.:) Irtó hülyén néz ki így az egész szoba (totál kupis), dehát ugye fő a biztonság:)).
2018. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!