Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35 évesen 3. baba nagyon...

35 évesen 3. baba nagyon későn van?

Figyelt kérdés
28 és 31 éves voltam, amikor születtek a gyerekeim, de nagyon szeretnék még egyet. Tudom, hogy 35 felett nagyon megnő az esély a beteg babára, és nem tudnám elvetetni, ha kiderülne, hogy beteg. Ti bevállalnátok?
2020. máj. 10. 09:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
2%
Hát nézd, a gyerekpotyogtatás a hobbija, 4 gyerekkel minimum 10 évet láblógázik otthon, és arra veri a nyálát, hogy sikerült egy lányt is szülnie. Hát biztos hatalmas karriere van.
2020. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek 4 gyerekes anyukát, akinek elég normális és hasznos karrierje volt és lett újra (gyógyszerész). Persze közben kihagyott pár évet. De egyébként is hülyeség ez alapján megítélni, a karrier miért lenne jobban az élet értelme, mint a családod? És milyen karrier? Egy híres divattervező élete az értékesebb vagy egy kisebb ökológiai lábnyomú villamos vezetőjé? És mi van azzal az orvossal vagy környezetvédelmi szakemberrel, kutatóval, aki sokat segít a világon, csak közben ide-oda repked konferenciákra meg dzsungelt kutatni? Miben méred az élet értékét? Hogy mennyi adót fizet? Mindenbe bele lehet kötni.
2020. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
73%
31 én nem vagyok egy nagy ősanya, de te hülye vagy. Mi a bajod? Miért érdekel, hogy más mit csinál, gondolod hogy erre mennek el legfőképp az adófizető forintjaid?
2020. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

#31 írd már le hol "verte a nyálát" a válaszoló arra hogy lány szült? Te tényleg bitang hülye vagy. Megemlítette, hogy szerettek volna lányt is, és lett is, ennyi a történet.

Amúgy elég nevetséges azt hinni, hogy akinek több gyereke van, az csak haszontalan tanulatlan ember lehet. Akkor azzal az erővel mindenki akinek nincs gyereke, az 5 diplomás felsővezető, mi? Ja, nem.

Jó lenne ha nem máson vezetnéd le a frusztrációidat, mert elég szánalmas képet festesz így magadról.

Értjük értjük, te gondolom nem akarsz gyereket, azok közé tartozol akik ennek ellenére is itt cseszitek az időtöket, és mindenki aki "potyogtat" az kevesebb, haszontalanabb mint ti. Jó hallottuk már. Gondolom ezt a jó édes anyucidnak is elmesélted már párszor, ő is kipottyantott téged.

2020. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
73%

31

Te mekkora tahó vagy.

2020. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
4 gyerekkel otthon valószínű nem a lábát lógatta egész nap, hanem többet gürcölt, mint te a csoda munkahelyeden napi 8 órában. Egy anyának nincs munkaidő vége, nincs szabadnap. Egyébként piszok rosszindulatú vagy. Gondolom irigy vagy, sajnállak.
2020. máj. 20. 12:40
 37/41 anonim ***** válasza:
8%
Na kezdődik a sajnàljuk az anyàkat mert mennyit tesznek 0-26 ban a gyerekekért... Mert nekik nem is 24óràból àll a nap... Aki ezt vàlasztotta ne sajnàltassa magàt, megszülte, kutya kötelessége.
2020. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
77%
A gyerek nem valami hobbi, ahogy a gyermektelenek hiszik. Nem sajnálni kell az anyákat, hanem nem kell lenézni, sőt akár drukkolni is lehet velük együtt a jövőnek. Vannak rossz anyák, de azért normálisan anyának lenni fontos, értékes dolog és a "potyogtatással" nem ér véget.
2020. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát képzeld kedves okoska nem láblógáztam itthon 10 évet van munkám és mindegyik gyerek után visszamentem dolgozni. Bár nem sok közöd van hozzá. Amúgy milyen alapon itélkezel nem is ismersz...
2020. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#37 Ki mondta hogy sajnáljuk? Vagy neked van két opció, vagy sajnálod vagy épp hogy le nem köpöd? Észlény.

Tényleg amúgy mi bajod van? Ennyire nyomorult nem lehet az életed, vagy mégis?:)

2020. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!