Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek a furcsasagok 2,5 evesen...

Ezek a furcsasagok 2,5 evesen autizmusta utalnak?

Figyelt kérdés

Jarunk tmstre es egyeb fejlesztesekre mert a kislqnom 2,5 eves es egy szo nem beszel de megert mindent illetve mutogat

Ha fut v orul repdes a kezeivel

Sokszor durvan banik mas gyerekekkel

Nem rendeltetes szerien jatszik egybcsomo jatekkal

Csak w-ben ul

Ha nem hideg az etel nem fogadja el marmint nem hajlando melegen enni

Megyunk az utcan es megnyaldossa a kukat meg ilyeneket csinal

A fejlesztok gyanakodnak...



2020. máj. 2. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, utalhatnak. Vidd el szakemberhez hogy megnyugodj. Amúgy meg egy nem autista gyereknek is irtó fura dolgai lehetnek/ vannak.
2020. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Érzelmeket mutat?Szeretetét kimutatja?
2020. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom sem beszélt két és fél évesen, de szintén mindent értett, járunk fejlesztésre, soha meg sem említették az autizmust. Semmi olyat nem csinál, amiket felsoroltál. Én is aggódnék, de ahova jártok, ott szakemberek vannak, gondolom az elején csináltak egy felmérést.
2020. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Utalhat, igen.


De 2,5 évesen már nem baba.


Azt nem igazán értem, hogy fordulhat elő, hogy megnyalja a kukát.

2020. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Elvittem szakemberhez tobbhoz is, mint ahogy emlitettem...

Onmagaban nem csak a beszed miatt merult fel az autizmus, hanem mert tarsulnak melle a fent emlitett dolgok.

Erzekmeket abszolut kimutat, fe neha furcsa modon. Vagy odarohan egy tok idegen kisgyerekhez es megoleli, vagy nagyon durvan banik mas gyerkekkel.

Vannak szo felesegek amiket mond de azokat elkezdni neha igy repetitiven ismetelgetni furcsa hangon

Kuka nyalas ugy fordulhat elo hogy setalunk az utcan rs egyszercsak odarohan egy kukahoz es megnyalja hiaba mondom neki h ne meg nem szabad meg felveszem elviszem onnan tehat nem percekig nyalizza nyilvan de akkor is megnyalja magatol barmit mondok

2020. máj. 3. 04:41
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Hát fogd a kezét, az istenért. Ha az útra akarna szaladni az autók elé, azt is hagynád?
2020. máj. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jajj Istenem🤣 ne haragudj a normafan nem fogom fogni a kezet😅 de azert ugyesen bele tudtal kotni gratulalok
2020. máj. 3. 11:00
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem az én gyerekem nyalogat kukát...
2020. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A tied valoszinuleg csinal cifrabb dolgokat is....

Felismerlek, a stilusbol. Te egy csomo kerdeshez szoktal valaszolni altalaban ilyen leereszkedo es masokat kritizalo stilusban, mintha te vmi szupermami lennel szuler gyerekkel.

Attol meg hogy a te gyereked autista nem kell fusztraciodat masokon kitolteni

2020. máj. 4. 10:35
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem autista a gyerekem. Nem tudom, ezt miből szűrted le. Abból, hogy módja sincs kukát nyalni, mert fogom a kezét? Igazad van. Mekkora geccci vagyok.
2020. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!