Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki nem...

Van itt olyan anyuka, aki nem rögtön szülés után lett depressziós, hanem a baba 1 éves kora után?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Hogy lehetett rajta segíteni?
2020. máj. 16. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám magam depisnek de valami nagyon megváltozott bennem, másabb lettem, félek néha az emberektől vagy legalábbis távolságot tartok, sokszor olyan ha pl egyedül megyek vhova mintha csak én lennék a földön és nem lenne más körülöttem. Nem kértem senkitől se segítséget. Jsvasoltak pszichológust de rajtam nem tudna segíteni.

Te depisnek érzed magad?

2020. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Férjem nem segit semmibe, a gyerek éjszakai alvása egyre rosszabb, nem tudok kimozdulni sehova
2020. máj. 17. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kb 10hó után éreztem ezt.

Férjem elmegy reggel 5kor dolgozni, hazajön este 7fele. Egész nap, hétfőtől péntekig egyedül vagyok a gyerekkel. Este mire megjön, annyi, hogy együtt vacsizunk. Aztán én fürdetek, altatok, mire végzek férjem is alszik már. A hétvégék meg olyanok, mindig van valami tennivaló, akkor sem ez az együtt dolog működik. Nekem az segített, hogy itt a faluban összebarátkoztam egy hasonló "sorsú" velem 1idős csajszival, neki is reggeltől estig megy a párja, csak ő 3gyerekkel van otthon. Minden nap bandázunk, a gyerekeink már imádják egymást, mi meg elkávézgatunk, beszélgetünk.

Ez a karantén kicsit megint rontott a helyzeten, megint kicsit befordultam, de nem volt annyira vészes, meg hosszu idő, mint elötte.

2020. máj. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!