Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vágjam a baba körmét?

Hogy vágjam a baba körmét?

Figyelt kérdés
4hónapos a fiam és minden körömvágás rémálom. Végig üvölt,hadonászik a kezével. Van erre valami bevált "praktika" ,hogy kéne csinálni?
2020. máj. 19. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Etetés vagy alvás közben, vagy énekelek neki, hogy rám figyeljen. A kézen még oké, de a lábánál apja is jelen van, lefogja :D
2020. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En így szoktam hogy odaadom neki az egyik ujjam. Rászorít és közben gyorsan levágom. De nekünk ebből sose volt hiszti, de lehet azért mert műkörmös szakmám is van, uh nem nagyon stresszelt engem ez a kérdés. Észre se veszi már végzek is.
2020. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vágom le neki amikor alszik. Persze abban a fázisban amikor már nem gond ha felébred. Bár eddig egyszersem kelt fel rá. 6 hónapos
2020. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En levagom miközben hadonaszik sitty sutty, erosen
2020. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
fogom a kezét az egyik kezemmel a másikkal vágom. A biztonsági gyerek ollóval úgysem lehet megvagni.
2020. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor vágom amikor alszik. Illetve a lábán akkor, amikor az etetőszékben ül. 10 hónapos.
2020. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos. Határozottan fogom a kezét/lábát, beszélek hozzá és gyorsan levágom, 1 perc alatt végzek. Hozzá kell szoktatni, nem lehet a végtelenségig alva vágni neki. Két éves gyerekem imádja, mikor vágom neki, külön kéri és nyomja oda az orrom alá, hogy nézzem meg már megint nagy és folyton nyúz, hogy ő egyedül szeretné levágni.
2020. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!