Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek? Ölbebaba

Mit tennétek? Ölbebaba

Figyelt kérdés

Egy honapos babam kizarolag testkozelben alszik. Ejjel orankent cumizgatna-szopna. Nappal kezben vagy kendoben alszik.

Agyba kene szoktatni legalabb nappalra mert igy semmit nem tudok csinalni. Itthon van az ovodas novere is... vele se sokat tudok igy kezdeni.

Tippeket tanacsokat biztatast mindent szivesen fogadok.


2020. máj. 20. 10:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
#7 én pontoztalak le. Márpedig azért mert 1 hónapost az ég világon semmire sem lehet rászoktatni. A magadfajták szokták rámondani egy pár hetes babára azt, hogy hisztis. Amitől szintén nyílik a bicska a zsebemben.
2020. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
Miféle ember vagy te, aki bicskával a zsebében járkál?
2020. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

En is azt mondom vagy lerakod vagy nem.

Nem muszáj lerakni, de akkor mit vársz? Hogy majd hirtelen magátol kiságyba kívánkozik? Ez nem fog megtörténni. Én is sajnáltam ha sírt, de a nagyobbal tanulni kellett, enni kellett es szemétdombon sem élhettünk... es akkor ugye én is szerettem volna 2szer 3 óeat aludni egyhuzamban.

Ez így működik.Nagynál is így volt. Most van 1 kiegyensulyozott jol alvó 4 hónaposom.De aki szenvedni akar hajrá.

2020. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%

Egy kisbabás kérdésnél a tizenegyedik válaszra eljutottunk a bicskáig? Az igen. Gratulálok.

Kérdező, ez teljesen normális egy kéthónapostól. Ahogy nyílik majd neki a világ, már nem akar ennyit testközelben lenni. Most adod meg neki az alapokat ahhoz, hogy később biztos legyen magában és nekiinduljon a világnak. A hordozás pont azért jó, mert csinálhatod a dolgodat, és közben a gyerek is megkapja, amire szüksége van.

2020. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ébren nem zavarja ha leteszem.
2020. máj. 20. 12:23
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
Na az már félsiker 😊 akkor próbáld azt hogy a ti nagy ágyatokra teszel egy babafészket. Te a fészek mellé fekszel és simogatod stb amíg el nem alszik aztán sunyiban lelépsz. Az a baj hogy ahhoz tényleg hozzá lehet szoktatni hogy cicin aludjon el, bárki barmit mond a gyerek nem úgy születik, hogy ez az igénye. Azért lesz ez, mert ezt kapja, ezt szokja meg. Jó én nem vagyok a “komfortszopi” híve. Még a szó is gusztustalan, de tényleg. Etesd meg, altasd el ringatással és próbáld becsempészni a babafészekbe. Még esetleg ez is működhet. De a cicin alvásról sürgősen szoktasd le. Vagy ne. Rajtad múlik de akkor te szívod meg. Megpróbálhatod a játszó cumit is. Attól nem lesz cumizavaros sem.
2020. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
En is lepontoztalak 7es. Es nem fogok magyarazkodni. Egy anya akinek volt mar 1 honapos gyereke nem ir ilyen barommsagot mint te. Nrm 1-2eves gyerekrol beszelunk, hanem 1 honapos! Jezus...
2020. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
Olvass utána a 4.trimeszternek."sajnos" ez teljesen normális, ki kell bírni, ha tudsz rendelj kaját, takarítast meg próbáld elengedni egy kicsit. Nálunk kb. 3 hónapos korban kezdett javulni a helyzet. Kitartást.
2020. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez a negyedik trimeszter egyáltalán nem lehet valami általános dolog. En valahogy csak a GYIK-en olvasok erről, hogy jajj nem lehet letenni a gyereket, jajj le ne tedd. Valahogy élőben egy olyan anyukát nem ismerek, aki ne tudta volna ellátni a napi teendőit, és non-stop “bekuckózott” a gyerekkel meg milyen eszement dolgok keringenek meg itt 🤦🏼‍♂️ Szoval elhiszem, hogy előfordul meg kellemetlen, de nem hiszem, hogy “ki kell bírni” meg martirkodni kell. Meg kell próbálni 120 dolgot az egyik be fog válni. Ha nagyon nem marad a kendő. Persze ha semmit sem tesz ellene így marad. Nyilván egy kisbaba akkor a legboldogabb, ha valaki rázza a popóját. Nem jelenti hogy 0-24-ben kell is.
2020. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Erdekes amikor en tettem fel hasonlo kerdest azt irtak nehogy egy masodpercig sirni hagyjam mert akkor milyen anya vagyok..es aldozzambe magam,majd elmulik. 4,5 honapos koratol kezdett csak jobb lenni a helyzet.
2020. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!